چرا نامه فسخ کمالوند هنوز امضا نشده است؟

چرا نامه فسخ کمالوند هنوز امضا نشده است؟

خوزستان علیرغم اینکه کمالوند نامه فسخ قرارداد خود با باشگاه نفت مسجدسلیمان را امضا کرده اما هنوز این باشگاه خبر جدایی این سرمربی را اعلام نکرده است.


بعد از درگیری لیدرهای نفت مسجدسلیمان با بعضی از بازیکنان نفت و فراز کمالوند بعد از شکست این تیم در هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل نفت در آبادان، بازیکنان نفت که این درگیری را تهدیدی برای خود دانستند اعلام نمودند که به علت نداشتن امنیت جانی به مسجدسلیمان بر نمی گردند و همین هم دلیلی بر عنوان شدن مبحث استعفا از هدایت نفت، از جانب کمالوند شد.
به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، هرچند دو شب پیش با حضور سرپرست مدیرعاملی باشگاه و فرماندار این شهر در هتل محل اقامت تیم در اهواز، عنوان شد که مشکل برطرف شده و تیم می تواند به مسجدسلیمان برود اما کمالوند از موضع خود کوتاه نیامد و تاکید داشت که قصد جدایی دارد. او شب گذشته هم به مسجدسلیمان رفت و برگه فسخ قرارداد را امضا کرد. البته هنوز این نامه توسط سرپرست باشگاه به امضا نرسیده است اما کمالوند شبانه خوزستان را به مقصد تهران ترک کرد.
باشگاه نفت هنوز به صورت رسمی جدایی کمالوند را اعلام نکرده است و حتی معلوم نیست چرا هنوز نامه فسخ را امضا نکرده اند اما مدیر رسانه ای این تیم، در مصاحبه ای با تکذیب جدایی کمالوند که برگه فسخ را هم امضا کرده، گفته است "کمالوند همچنان سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان بوده و با قدرت به کارش ادامه خواهد داد."
باید منتظر ماند و دید که در نهایت کمالوند جدا می شود یا مطرح کردن استعفا، بازهم فرار رو به جلوی این مربی به دنبال عملکرد ضعیف خود و تیمش در لیگ بیست و یکم است.
منبع:

1400/10/21
15:48:35
5.0 / 5
867
تگهای خبر: امنیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا