در گزارش ساماس عنوان شد:

فدراسیون از ذلیل كردن فوتسال چه میخواهد

فدراسیون از ذلیل كردن فوتسال چه میخواهد

به گزارش ساماس مدیرعامل باشگاه شهید منصوری قرچک اظهار داشت: نمی دانم فدراسیون فوتبال با فروش ساختمان های فوتسال و ذلیل کردن این رشته چه می خواهد.کریم منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه شنیده است کارشناسی قیمت ساختمان های فوتسال شروع شده ولی هنوز نهایی نشده است، اظهار داشت: فدراسیون فوتبال کاملاً با نقشه عمل کرد. آنها ابتدا سازمان لیگ فوتسال را منحل و دست فوتسالی ها را کوتاه کردند. سپس پرهیزکار را از کمیته فوتسال برداشتند و سراجی را منصوب کردند. حالا هم می خواهند ساختمان فوتسال را بفروشند تا دستمان به جایی بند نباشد.
هیات ها روی فدراسیون چتر انداخته اند
عضو سابق هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال اضافه کرد: آقای عزیزی خادم (رئیس فدراسیون فوتبال) به جای تقویت سازمان لیگ و باشگاه های فوتسال، یک دور برگردان زد و فوتسال را به سال ۱۳۷۸ برگرداند. استقلال فوتسال به کسی ضرر نمی زد. مگر فوتسال، فوتبال را آزار می داد؟ نمی دانم چرا هیات های استانی روی فدراسیون فوتبال چتر انداخته اند و فوتسال و فوتبال را به جهتی می برند که قشنگ نیست.
چرا فوتسال را ذلیل و خوار می کنید
مدیرعامل تیم فوتسال شهید منصوری تصریح کرد: ما حتی یک کلمه هم درباره فوتبال حرف نمی زنیم ولی آقایان دارند کار خودشان را می کنند و ساختمان فوتسال را می فروشند. دست و پا زدنمان هم فایده ندارد. می خواهم بدانم چه چیزی عاید فدراسیون فوتبال می شود که اینقدر به پر و پای فوتسال پیچیده و آنرا خوار و ذلیل کرده است. چرا به داد فوتسال که این همه افتخار برای ایران کسب کرده است، نمی رسند؟
فوتسال نباید تاوان فوتبال را بدهد
منصوری خاطرنشان کرد: همه اذعان دارند فوتسال ایران فراتر از آسیا است و با تیم های صاحب سبک جهان رقابت می نماییم. چرا باید در این شرایط، فوتسال را به این روز بیاندازند؟ شاید کسانی که در راس فدراسیون قرار دارند، غیر فوتبالی هستند. اگر فدراسیون فوتبال مشکل مالی دارد، برود پیش وزارت ورزش و دولت. اگر شستا ساختمان فدراسیون را مصادره کرده و پول می خواهد، فدراسیون از راه وزارت ورزش آنرا در دولت پیگیری کند نه این که فوتسال را هم به این علت له کند. فوتسال نباید تاوان یک رشته دیگر را بدهد. مگر یک ریال از درآمد جام جهانی فوتبال را به فوتسال می دهند؟
فوتسال کارش را از یک دکه شروع کرد
عضو سابق هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال با اشاره به اینکه باشگاه های فوتسال فقیر و ورشکسته هستند، اظهار داشت: نباید ساختمانی که متعلق به باشگاه های ناتوان و ورشکسته است را بگیرند و آنها را مستاجر کمیته مسابقات و فدراسیون فوتبال کنند. وقتی ما به فوتسال آمدیم، کمیته فوتسال کارش را از یک دکه آغاز کرد. سپس به یک نورگیر با سقف شیشه ای منتقل شدیم (در ساختمان خیابان پاکستان) و پس از حضور در ساختمان سئول، نیم طبقه را با پارتیشن برای فوتسال جدا کردند.
سکوت سازمان لیگ فوتسال خیانت است
منصوری ضمن اشاره به این که ساختمان های سازمان لیگ فوتسال با پول باشگاه ها خریداری شد، اظهار نمود: متاسفانه از هیات رئیسه فعلی سازمان لیگ فوتسال هم به جز یکی دو مصاحبه کوچک چیزی ندیده ایم. آنها دنبال حق فوتسال نیستند. کوتاهی کردن در این مورد و ساکت ماندن در برابر فروش ساختمان های فوتسال که متعلق به باشگاه ها است، خیانت خواهد بود.
فروش ساختمان فوتسال در جریان انتخابات ریاست جمهوری؟
مدیرعامل باشگاه شهید منصوری تصریح کرد: شنیده ام برای قیمت گذاری روی ساختمان های فوتسال کارشناس رسمی آورده اند ولی آقایان منکر می شوند. مبادا این طور باشد که موقع انتخابات ریاست جمهوری که مردم سرگرم هستند، بخواهند این ساختمان ها را بفروشند و بروند. آنها باید پاسخگو باشند. روی صحبتم با عزیزی خادم است. او چشم روی هم بگذارد، چهار سال دوره مدیریتش تمام شده است. فوتسال در ایران جامعه گسترده ای را شامل می شود و اگر عزیزی خادم بخواهد این طور در فوتسال عمل کند، مطمئناً از او به خوبی یاد نخواهد شد.
شاید فوتسال خار چشم شده است
منصوری در انتها اظهار داشت: فوتسال، تمام ایران را پوشش می دهد و همه می دانیم که در آن پولی هم نیست. چطور دلتان می آید با ورزشی که این همه علاقه مند و تماشاگر دارد این کار را می کنید؟ اگر دنبال منافع فوتسال هستید، این کار را نکنید. نمی دانم؛ شاید فوتسال خار چشم اینها شده است. مگر به فوتسال کمک کرده اید که حالا پول ساختمانش را می خواهید؟


منبع:

1400/03/02
13:07:09
5.0 / 5
1030
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا