وزیر ورزش در نوبت حضور در صحن علنی مجلس

وزیر ورزش در نوبت حضور در صحن علنی مجلس

ساماس: مسعود سلطانی فر به زودی به مجلس شورای اسلامی می ‎رود تا گزارشی از عملكرد و برنامه های خود در وزارت ورزش عرضه نماید.به گزارش ساماس به نقل از مهر، بررسی عملکرد وزرا برنامه ای است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی از چند سال پیش و برمبنای بخشنامه داخلی خود به آن می پردازند.
بر این اساس وزرای کابینه دولت به ترتیب در صحن مجلس شورای اسلامی حاضر می شوند تا ضمن ارائه گزارش عملکرد خود در وزارتخانه مربوطه، برنامه های پیش رو را هم تشریح کنند.
مجلس یازدهم از چند هفته پیش احضار وزرا را در دستور کار قرار داده و به صورت هفتگی آنرا دنبال می کند.
هنوز مسعود سلطانی فر به حضور در مجلس احضار نشده اما باتوجه به تعداد اندک باقی مانده از وزرایی که هنوز به مجلس نرفته اند، پیش بینی می شود این اتفاق هفته آینده رخ داد.
تا به امروز ۱۳ نفر از وزرا و سرپرستان در وزارتخانه های صمت، جهاد کشاورزی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، نفت، اقتصاد، راه و شهرسازی و همین طور وزرای کشور، نیرو، خارجه و دفاع به نمایندگان مجلس از عملکرد و برنامه های خود گزارش داده اند.
از بین وزرای دولت فقط غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، شریعتمداری وزیر کار و رفاه اجتماعی و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان هنوز به مجلس نرفته اند.
برنامه مجلس شورای اسلامی برای هفته آینده هنوز اعلام نشده است اما بعید نیست با توچه به پیگیری نمایندگان در بررسی عملکرد وزارتخانه های مختلف، قسمتی از برنامه های هفته آینده مجلس هم به این مساله اختصاص پیدا کند که در این صورت باید منتظر احضار مسعود سلطلانی فر به مجلس هم بود.
به گزارش ساماس به نقل از مهر، مسعود سلطانی فر ششمین فردی است که مدیرت ساختمان وزارت ورزش و جوانان در خیابان سئول را عهده دار شد. وی که تنها وزیر دو دوره ای ورزش بشمار می رود از ۱۱ آبان ۹۵ تا به امروز (دولت یازدهم و دوازدهم) عهده دار این مسئولیت است.


منبع:

1399/04/17
14:01:01
5.0 / 5
2711
تگهای خبر: آموزش , رفاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا