حمید سوریان:

مربیان سرمایه های كشتی كشور هستند

مربیان سرمایه های كشتی كشور هستند

به گزارش ساماس حمید سوریان اظهار داشت: مربیان سرمایه های کشتی کشور محسوب می شوند و حفاظت از این سرمایه ها از وظایف فدراسیون کشتی است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، حمید سوریان نایب رییس فدراسیون کشتی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اضافه کرد: از نظر فدراسیون کشتی مربیان فعال در سراسر کشور به عنوان بازوان اصلی و سرمایه های کشتی محسوب می شوند و وظیفه داریم که در حفظ این سرمایه ها کوشا باشیم.
وی افزود: بوسیله انستیتو کشتی (حضور میدانی در استانها و آیتی محور کردن آموزش) به دنبال رشد و ارتقا دانش فنی مربیان کشتی در سراسر کشور هستیم و اگر این امر اتفاق بیافتد بطور قطع شاهد یک تحول محسوس در کشتی ایران خواهیم بود.
سوریان اشاره کرد: همانگونه که به دنبال افزایش دانش فنی مربیان و بروز کردن آنها هستیم، به دنبال این نیز هستیم که خدماتی را به این عزیزان زحمتکش که حاصل کار آنها در تیم های ملی کشتی افتخارآفرین هستند، بدهیم و یکی از این اقدامات اجرائی کردن طرح بیمه مربیان بود.
وی افزود: برای اجرای طرح بیمه مربیان که برای نخستین بار در تاریخ به انجام رسیده، چندین ماه کار کارشناسی را انجام دادیم و در گام اول بیمه درمانی مدنظر ما بود و کوشیدیم که بهترین نوع بیمه درمان را برای مربیان کشتی درنظر بگیریم.
سوریان گفت: البته به دنبال این هستیم که در گام های بعدی برای مربیانی که فعال تر باشند و از لحاظ فنی و اخلاقی در سطح بالایی قرار داشته باشند، طرح بیمه تکمیلی و بیمه عمر را نیز اجرائی نماییم و خانواده های آنها را نیز زیر پوشش بیمه تکمیلی قرار دهیم که امیدوارم بتوانیم در این راه موفق باشیم.
نایب رئیس فدراسیون کشتی در مورد اینکه این بیمه شامل چه مربیانی می شود اظهار داشت: از نظر ما مربیانی که در باشگاه های کشتی فعال می باشند، وزن کشتی گیران خودرا کم نمی کنند، کشتی گیران آنها به تیم های بزرگسالان راه پیدا می کنند و در امر سازندگی هستند و کلاً زحمت کشتی را می کشند در اولویت هستند. ضمن اینکه از هیأت های کشتی می خواهیم تا نسبت به معرفی مربیانی که دانش فنی خودرا به روز کرده اند، مسائل اخلاقی را مدنظر دارند، در کلاس های کنترل و ارتقا شرکت می کنند و با انستیتو کشتی نیز در تعامل هستند اقدام نمایند.
سوریان در آخر اشاره کرد: رابطه فدراسیون با مربیان کشتی باید دو سویه باشد و وقتی از مربیان می خواهیم که سطح دانش خودرا بالا ببرند و در امر پشتوانه سازی فعال باشند، باید امکاناتی را نیز در اختیار آنها قرار دهیم و تا حد ممکن از این قشر زحمتکش حمایت نماییم.


منبع:

1400/02/06
14:06:43
5.0 / 5
1576
تگهای خبر: آموزش , بیمه , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا