مسابقات قهرمانی شطرنج جهان كنسل شد

مسابقات قهرمانی شطرنج جهان كنسل شد

آركادی دووركوویچ رئیس فدراسیون جهانی شطرنج می گوید كه بیشتر مسابقات و كارهای شطرنج تا مهرماه به صورت آنلاین خواهد بود.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، آرکادی دوورکوویچ رئیس فدراسیون جهانی شطرنج خبر از تعویق یک ساله مسابقات قهرمانی جهان شطرنج داد. رئیس فدراسیون جهانی که با خبرگزاری روسیه این مصاحبه را انجام داده بود اصرار کرد که رویارویی قهرمان جهان که قرار بود اواخر سال میلادی در دبی اجرا شود به سال آینده (2021)موکول شد.
رئیس فدراسیون جهانی در باره برگزاری مسابقات به صورت آنلاین اظهار داشت: تا ماه سپتامبر (مهرماه) بیشتر کارهای ما بصورت آنلاین انجام می شود. رویداد اصلی بعد از اتمام مسابقات شطرنج سرعتی بانوان، المپیاد است که قرار شد به صورت آنلاین نیز اجرا شود. قرار بود المپیاد امسال در مسکو اجرا شود اما فیده تصمیم گرفت آنرا به سال آینده منتقل کند. فدراسیون جهانی امسال یک المپیاد آنلاین را برگزار می نماید و طی دو یا سه روز ثبت نام تیم های ملی برای مسابقات تکمیل خواهد شد. فدراسیون جهانی در نظر دارد که تیم های بیشتری را جهت شرکت در مسابقات دعوت کند.
رئیس فدراسیون جهانی شطرنج در باره مباحثی که در شورای آنلاین فدراسیون شطرنج مورد بحث قرار گرفته است بیان کرد: در این شورا عموما درباره کارهای آنلاین و مسابقات بحث کردیم. همین طور نتایج مسابقات تکمیل شده را جمع بندی کرده و در مورد مسابقات آینده صحبت خواهیم کرد. علاوه بر این در مورد سیستم آموزش مربیان و داوران بحث هایی انجام شد اما بار دیگر تأیید کردیم که المپیاد شطرنج سال آینده در خانی مانسیسک و مسکو برگزار می گردد و این یک تصمیم مهم می باشد.1399/04/11
16:59:07
5.0 / 5
2155
تگهای خبر: آموزش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا