با هدف حمایت از كشتی آذربایجان غربی؛

نشست دبیر و نماینده مردم ارومیه در مجلس برگزار گردید

نشست دبیر و نماینده مردم ارومیه در مجلس برگزار گردید

ساماس: نماینده مردم ارومیه در مجلس در دیدار با رئیس فدراسیون کشتی به بررسی راه های پشتیبانی از کشتی در استان آذربایجان غربی پرداخت.به گزارش ساماس به نقل از سایت فدراسیون کشتی، روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، بامداد امروز با رئیس فدراسیون کشتی دیدار نمود. در این دیدار که اسماعیل کیومرثی رئیس هیأت کشتی استان آذربایجان غربی هم حضور داشت در مورد بررسی راه های پشتیبانی از کشتی این استان گفت و گو شد.
علیرضا دبیر در این نشست ضمن اشاره به اینکه برای پیشرفت کشتی در آذربایجان غربی، نیازمند یک حمایت همه جانبه از جانب مسؤلان استانی است اظهار داشت: هم اکنون کشتی چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی افت کرده است.
وی افزود: مشکل اصلی وردی نوجوانان و جوانان به کشتی و مشکل بعد هم نحوه آموزش صحیح به آنها است و فدراسیون کشتی در تلاش است که در هر دو مورد ورود کرده تا کار به شکل بهتری پیش برود.
حضرت پور هم در این نشست ضمن اشاره به اینکه هر کاری از دستمان برآید برای کشتی استان می نماییم اظهار داشت: هیأت کشتی استان برنامه های خویش را به ما عرضه نماید تا ما هم در مورد پیشبرد آن رایزنی های لازم را با سایر مسؤلان استانی داشته باشیم.
نماینده مجلس ارومیه ۴ تخته تشک به هیأت کشتی استان آذربایجان غربی اهدا کرد. این نماینده مجلس همینطور از امکانات فدراسیون کشتی و ساختمان جدید آن هم بازدید به عمل آورد.

1399/10/02
14:01:49
5.0 / 5
1472
تگهای خبر: آموزش , امنیت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا