سرمربی تپانچه خبر داد

آغاز اردوهای تیراندازی پس از 17 خرداد

آغاز اردوهای تیراندازی پس از 17 خرداد

به گزارش ساماس احمد نجفی اظهار داشت: طبق مذاكره با فدراسیون مقرر است اردوهای تیم ملی تیراندازی پس از تعطیلات (۱۷ خردادماه) آغاز شود.


سرمربی تیم ملی تپانچه در گفت و گو با ایسنا، با عنایت به مجوز فعالیت رشته های انفرادی از جانب ستاد مقابله با کرونا در مورد آغاز اردوهای تیم ملی تیراندازی اظهار نمود: با فدراسیون صحبت کردم و مقرر است پس از تعطیلات آخر هفته (۱۷ خردادماه) اردوها شروع شود. باید همه جوانب اردو همچون خوابگاه، رستوران، سالن تمرین و.. را سنجید. در نتیجه امکان دارد از ۱۷ خرداد یا کمی بعد اردوها تشکیل گردد.
احمد نجفی در ادامه در مورد تعداد نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی تپانچه اظهار داشت: هم اکنون بچه ها در خانه تمرینات خویش را انجام می دهند. با دستگاه اسکت عملکرد ملی پوشان ثبت می شود و آنها هر روز گزارش کار خویش را می فرستند. ما هم گزارش عملکردشان را برای فدراسیون ارسال می نماییم. با آغاز اردوها ورزشکاران المپیکی به همراه سبقت اللهی و سجاد پور حسینی به اردو دعوت خواهند شد.
سرمربی تپانچه در پاسخ به این سؤال که آیا با عنایت به اعلام رنکینگ ماه مارس ۲۰۲۰ از جانب فدراسیون جهانی آیا ملی پوشان تپانچه شانس المپیکی شدن دارند اظهار داشت: سبقت اللهی شانس زیادی دارد. رکوردهای خوبی دارد و در هر دو ماده ۲۵ متر و ۱۰ متر شانس کسب سهمیه دارد. البته در ۱۰ متر بادی شانسش بیشتر است. رکوردهای خوبی دارد، اگر مسابقه ای باشد و تمرینات خوبی را پشت سر بگذارد می تواند سهمیه المپیک را بگیرد.
ایشان در ادامه اظهار داشت: تابحال که تیراندازان با مشکل روبه رو نبوده اند. به لحاظ فشنگ و ساچمه هم فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشد. برخی از قبل در فدراسیون موجود است. تا المپیک اگر کافی نباشد باید فدراسیون و وزارت برای تهیه آن اقدام نمایند تا تیراندازان نتیجه زحمات خویش را بتوانند بگیرند.1399/03/11
13:45:50
5.0 / 5
2325
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا