مهدی رحمتی:

كسی برای ما فیرپلی نكند

كسی برای ما فیرپلی نكند

ساماس: سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو مشهد اظهار داشت: یكسری صحبت ها را نمی توانم بگویم اما اگر بازیكنی از تیم ما روی زمین افتاد حریفان بازی جوانمردانه را رعایت نكنند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سید مهدی رحمتی بعد از شکست یک بر صفر شهرخودرو مشهد مقابل پیکان تهران اظهار داشت: فکر می کنم با اتفاقی که روز گذشته در زمین شهر قدس افتاد عملاً یک زمین مناسب برای بازی کردن در لیگ برتر و لیگ یک را از دست دادیم.
سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو اضافه کرد: مشخص بود بازی روز گذشته برگزار نمی گردد و امروز هم در این میدان بازی کردیم. فکر می کنم اگر بازی روز گذشته کامل کنسل می شد شرایط دیگری به وجود می آمد. حسین مهربان را در حین گرم کردن از دست دادیم. در بازی امروز در هنگام طراحی بازی گم بودیم. به هر حال بازیکنان شهرخودرو خوب عمل کردند. همانطور که می دانید بازیکنان زیادی را از دست دادیم و فوتبالیست آن چنانی نگرفتیم. به جوانان بها دادیم.
وی راجع به نبود امین قاسمی نژاد، حسین مهربان و فرشاد فرجی که برای این تیم همچون شوک به حساب می آید خاطرنشان کرد: بازیکنانی که شما اسم بردید شکی نیست توانمند هستند و به تیم کمک خواهند کرد اما در ادامه راه مطمئنم نتایج بهتری کسب نماییم.
رحمتی درباره عملکرد داور این دیدار اضافه کرد: نمی توانم یکسری چیزها را بگویم. خیلی چیزها می دانم اما نمی توانم بگویم. من در بازی اول همن گفتم در اینباره صحبت نمی کنم مگر اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد. یکسری چیزها را در کنار زمین باید یاد بگیرم. درست است که مدرک مربیگری ندارم اما فکر می کنم برخی مسائل دیگر را هم به مربیگری ام اضافه کنم.
سرمربی شهرخودرو افزود: شما خودتان دیدید و می توانید تحلیل کنید. می توانید ببینید. عادت دارم به بزرگ تر از خودم احترام بگذارم. ما باید تلاش نماییم به فردی که جوان است و تازه به یک صنف آمده است چیزهایی را یاد بدهیم.
رحمتی خاطرنشان کرد: در گذشته وقتی با مس کرمان مقابل راه آهن قرار گرفتم یک چیز جدید یاد گرفتم که ما داشتیم روبروی هم بازی می کردیم. آنجا یاد گرفتم وقتی بازیکنی خودش را زمین می اندازد حریف بازی جوانمردانه نمی نماید. امروز هم ما وقتی بازیکنان حریف روی زمین افتادند فیرپلی نکردیم.
وی خاطرنشان کرد: ما هم اگر روی زمین افتادیم کسی بازی جوانمردانه انجام ندهد. فوتبال است و این بازی مردانه برخورد دارد. اگر قرار بود برخوردی نباشد بازی «منچ» انجام می دادیم. من کلاس مربیگری نرفتم اما در طول ۲۰ سالی که بازیکن بودم چنین رفتارهایی نکردم.


منبع:

1399/09/02
20:32:36
5.0 / 5
1305
تگهای خبر: طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا