سرپرست فدراسیون پزشكی ورزشی به ساماس اعلام كرد:

سرنوشت لیگ ها و اردوهای ورزشی در 2 هفته آینده

سرنوشت لیگ ها و اردوهای ورزشی در 2 هفته آینده

ساماس: سرپرست فدراسیون پزشكی ورزشی در مورد سرنوشت برگزاری لیگ های ورزشی و اردوهای برگزار شده در رشته های مختلف، در صورت تعطیلی ۲ هفته ای سراسری در كشور توضیح داد.


سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد سرنوشت برگزاری لیگ های ورزشی و اردوهای برگزار شده در رشته های مختلف، در صورت تعطیلی ۲ هفته ای سراسری در کشور توضیح داد.

محمد اسد مسجدی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با مهم ترین تصمیمات اتخاذ شده در مورد فعالیت یا تعطیلی مسابقات و اردوهای ورزشی با عنایت به شیوع کرونا در کشور، اظهار نمود: از جانب همکاران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام گردید که احتمال دارد از شنبه هفته آینده، تعطیلی دو هفته ای در سرتاسر کشور اعلام گردد و در این صورت باید تمهیدات جدیدی در مورد اردوها و مسابقات ورزشی اتخاذ شود.
وی افزود: به تمامی فدراسیون های ورزشی این اخطار را دادیم که در صورت تعطیلی دو هفته ای، رویدادی آغاز نشود.
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به اینکه در مورد رشته های ورزشی که در اردو به سر می برند، مشکلی وجود ندارد، اظهار داشت: در ارتباط با لیگ ها هم که الان برگزار می گردند تا آخر هفته جاری مشکلی وجود ندارد.

مسجدی افزود: اما در مورد سرنوشت لیگ های ورزشی بعد از هفته جاری، اگر به شکل مکتوب به ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش، تعطیلی اعلام و ابلاغ شود تصمیمات جدیدی گرفته می شود و در مورد برگزاری یا تعطیلی لیگ های ورزشی اطلاع رسانی می نماییم.
منبع:

1399/08/26
20:26:55
5.0 / 5
1278
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا