مجوز برگزاری مسابقات لیگ رزمی صادر شد

مجوز برگزاری مسابقات لیگ رزمی صادر شد

به گزارش ساماس سرپرست دبیری فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی اظهار داشت: به دنبال هماهنگی فدراسیون با ستاد مبارزه با كرونا و دریافت مجوز از فدراسیون پزشكی ورزشی، مسابقات رزمی برگزار می گردد.به گزارش ساماس به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، علیرضا نصیری سرپرست دبیری فدراسیون با اشاره به صدور مجوز برگزاری اردوها و مسابقات ورزش های رزمی با رعایت پروتکل های بهداشتی از جانب فدراسیون پزشکی ورزشی، اظهار نمود: شیوع کرونا در کشور برگزاری تمرینات، مسابقات و سایر برنامه های فدراسیون را تحت الشعاع قرار داد. هم اکنون به دنبال اجرای یک برنامه مدون در مورد برگزاری اردوهای تیم ملی و مسابقات لیگ بعد از بهبود اوضاع هستیم. تمام دوره ها و کلاس های مربیگری و داوری به صورت مجازی درحال برگزاری است و این روند ادامه خواهد داشت.
سرپرست دبیری فدراسیون اضافه کرد: در بحث موارد آموزشی و برگزاری دوره ها به صورت مجازی سازماندهی خاصی در کمیته آموزش صورت گرفته است که برپایه آیتم ها و محورهای خاص و هم دعوت از اساتید وزارت ورزش به دنبال ارتقای سطح کیفی این دوره ها و ارتقای عملکرد شرکت کنندگان هستیم.
نصیری با تاکید بر تقویت هیأت های استانی تصریح کرد: عملکرد هیأت های استانی و سبک ها با عنایت به توسعه ورزش همگانی با دقت بیشتری مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد.
سرپرست دبیری فدراسیون در انتها اظهار داشت: با عنایت به تعدد سبک ها هدف ما این است که تمام افرادی که تابحال دیده نشده اند در معرض دید قرار گرفته و در تمام بخش ها توانایی خودشان را نشان دهند. در مورد چگونگی برگزاری مسابقات لیگ و اردوها طی جلساتی در ایام آینده و با عنایت به مساعد شدن شرایط تصمیم می گیریم.


منبع:

1399/07/21
14:37:22
5.0 / 5
1395
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا