مایكل جردن:

ما سیاه ها سالهاست روی زمین قرار گرفته ایم

ما سیاه ها سالهاست روی زمین قرار گرفته ایم

به گزارش ساماس اسطوره بسكتبال آمریكا هم اعتراض علنی خویش را به نژادپرستی گسترده در این كشور اعلام نمود.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، بعد از کشته شدن جورج فلوید، مرد سیاه پوست آمریکایی به دست افسر شهر مینیاپولیس از ایالت مینه سوتا در ایالات متحدهٔ آمریکا، مایکل جردن اسطوره بسکتبال NBA به همراه برند جردن مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار را به سازمان های حمایت کننده از برابری نژادی اختصاص دادند.

مایکل جردن در اینباره اظهار داشت: ما آفریقایی آمریکایی ها سالهاست که روی زمین قرار گرفته ایم. این یک فاجعه واقعی است. دیگر نمی توانید آنرا بپذیرید. این یک نکته مهم می باشد. ما باید وقتی پای مسائل مربوط به نژادی ایجاد می شود خیلی بهتر باشیم.

او در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: با شیاطین خود روبرو شوید. از نابرابری ها آگاه شوید. مطمئناً این تظاهرات مذاکره برای پلیس بهتر است، اما البته این تظاهرات بیشتر از این است. ما دیدیم که نژادپرستی در بعضی محافل تا حدودی قابل قبول شده است و در واقع جا افتاده است. این دلیل نیست که فردی در یک محله فقیر بزرگ شد باید او را فرومایه قلمداد کرد. شما نباید از دیگران احساس بهتری داشته باشید وقتی مثلا با مزایای بیشتری رشد کرده اید. والدین من همیشه اصرار داشتند که آموزش بهترین راه برای پیوند با دیگران است. آموزش بهترین راه برای سیاهپوستان است. به جهت اینکه بتوانید با دیگران رقابت کنید و بهترین باشید، باید تحصیل کنید.
1399/03/20
21:05:42
5.0 / 5
2097
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵