عضو هیات مدیره استقلال:

كدام باشگاه قبل فینال بحث تغییر سرمربی در آن مطرح می شود؟

كدام باشگاه قبل فینال بحث تغییر سرمربی در آن مطرح می شود؟

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می گوید مقرر است استراتژی برون رفت از وضعیت فعلی حداقل تا بازی های آسیایی طراحی شود و پس از آن موضوع سرمربی و موضوعات دیگری مورد بررسی قرار داده شود.


هادی زبده عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت و گو با ایسنا، درباره برگزاری جلسه هیات مدیره این باشگاه اظهار داشت: هنوز جلسه هیات مدیره قطعی نشده است. مهم ترین مساله باشگاه هم اکنون، چالشی است که استقلال به آن گرفتار شده است و باید همه همفکری کنند تا باشگاه را از این چالشی که بهر دلیلی به وجود آمده است، خارج کند. ما تجربه کردیم که چالش هفته گذشته مان، موجب شد تا عنوان قهرمانی رقابت های جام حذفی را از دست بدهیم. الان هم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در پیش است و اگر همین چالش در این رقابت ها هم وجود داشته باشد، در آسیا هم موفق نمیشویم. ما باید تمهیدات لازم را برای یک نتیجه مثبت به ارمغان بیاوریم. حال اینکه آقای استراماچونی را بیاوریم یا کس دیگری را مربی نماییم، باید گام بعدی ما باشد چون همین مسائل باشگاه را به چالش می کشاند.
او افزود: با برگزار شدن جلسه هیات مدیره، ما می خواهیم این را مطرح نماییم که چه عواملی سبب شده است که باشگاه باچالش مواجه شود و نباید تکرار شود. ما باید نتایج جمع بندی تمام این موضوعات را پس از بازی های آسیایی در دستور کار و مورد بررسی قرار دهیم تا باشگاه بتواند یک حالت برون رفت از این مساله داشته باشد. یکی از مواردی که الان برای باشگاه مطرح است، مساله آوردن سرمربی است و این اساسا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
زبده اضافه کرد: من یک سوال دارم. اصلا کدام باشگاه در دنیا ۱۰ روز مانده به فینال بحث تغییر سرمربی و... در آن مطرح می شود و چرا پیش از بازی های آسیایی این مساله باید تکرار شود؟ من بعنوان عضو هیات مدیره تمام تاکید من این است که ما به جهت اینکه باشگاه را از این چالش خارج نماییم، باید یک استراتژی برون رفت حداقل تا بازی های آسیایی طراحی نماییم و پس از آن موضوع سرمربی و موضوعات دیگری را مورد بررسی قرار بدهیم.
منبع:

1399/06/15
15:01:49
5.0 / 5
1880
تگهای خبر: طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا