سرمربی تیم گیتی پسند:

بازی پیکان 6 امتیازی است

بازی پیکان 6 امتیازی است

به گزارش ساماس، سرمربی تیم والیبال گیتی پسند اظهار داشت: بازی با تیم پیکان خطرناک می باشد، این دیدار ۶ امتیازی است و تلاش می نماییم بازی را به سود خود تمام نماییم.سعید عقیلی سرمربی تیم والیبال گیتی پسند در گفتگو با خبرنگار مهر، در رابطه با شرایط تیم اش اظهار داشت: هفته گذشته بازی سختی با شهداب داشتیم که بازیکنان دو ست اول را خوب کار کردند اما به خاطر مریضی برخی بازیکنان و کم شدن توان بدنی شان نتوانست در ادامه بازی با شهداب را به نفع خودشان به پایان برسانند. اما در این هفته شرایط بازیکنان بهتر شده و تمرینات خوبی داشتیم و امیدوارم با تیم پیکان که ۶ امتیازی است نتیجه خوبی کسب نماییم.
وی اظهار داشت: در این هفته های آخر فشردگی و رقابت بین تیم هاست و با یک برد و باخت جایگاه تیم ها در جدول رده بندی تغییر می کند. تیم های شهداب و فولاد سیرجان بازیکنان خوبی در ترکیب تیم دارند. این تیم ها بازیکنان ملی را با کادر خوب در اختیار دارند. ولی ما هم یک تیم هماهنگ هستیم و تا به هم اکنون بازی های خوبی انجام دادیم و تمرینات هم به صورت منظم پیگیری می نماییم. امیدوارم بتوانیم این جایگاه را تا روز آخر حفظ نماییم.
سرمربی تیم گیتی پسند در رابطه با بازی این هفته تیم اش مقابل پیکان عنوان کرد: پیکان کادر خوبی در اختیار دارد و رو به رشد بودند. در نیم فصل دوم چند بازیکن جذب کردند و خیلی هماهنگ تر بازی می کنند. این تیم خطرآفرین است و ۶ امتیازی است و تلاش می نماییم به نفع خودمان رقم بزنیم تا در جدول رده بندی برای پلی آف موقعیت مناسبی داشته باشیم.
عقیلی در پاسخ به این سؤال که احتمال حضور در پلی آف و ماندن در این جایگاه را چقدر می بیند، اظهار داشت: ما تا پلی آف ۵ بازی پیش رو داریم که ۴ بازی آن در خانه است و از آنها باید امتیاز لازم را بگیریم و فکر می کنم مقام خوبی در انتها فصل خواهیم داشت و در پلی آف هم حضور داریم.
سرمربی تیم گیتی پسند در مورد برگزاری مسابقات پلی آف به صورت متمرکز در تهران و اعتراض برخی باشگاه ها به تصمیم فدراسیون اظهار داشت: باشگاه ما از ابتدا موافق برگزاری مسابقات پلی آف به صورت متمرکز در تهران بود. به نظرم امکانات تهران به مراتب بهتر از سایر شهرستان هاست، بحث هتل و اسکان تیم ها اهمیت زیادی دارد، از آن طرف فدراسیون هم همیشه مسابقات را خیلی خوب برگزار می نماید. مسابقات هم فشرده و نزدیک به هم است و تهران گزینه مناسبی برای برگزاری مسابقات است.


منبع:

1402/12/01
10:30:31
5.0 / 5
302
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ساماس - یوگا