پس از انفجار در بیروت:

حمایت فدراسیون جهانی تكواندو از باشگاه های صدمه دیده

حمایت فدراسیون جهانی تكواندو از باشگاه های صدمه دیده

فدراسیون جهانی تكواندو از باشگاههای صدمه دیده ناشی از انفجار در بیروت، حمایت خواهد نمود.به گزارش ساماس به نقل از مهر، عصر روز ۴ آگوست، برابر ۱۴ مردادماه حوالی ساعت ۱۹: ۳۸ دقیقه یک انفجار مهیب در بندر بیروت رخ داد. موج ناشی از انفجار خسارات زیادی در این شهر برجای گذاشت که از آن جمله می توان به تخریب ۱۰ باشگاه تکواندو در بیروت اشاره نمود.
این مبحث در جلسه ویدئو کنفرانس با رئیس فدراسیون جهانی از جانب رئیس فدراسیون تکواندو لبنان عنوان شد. در این نشست که «ماهر» و «پاسکال» دو تن از اعضای هیأت اجرایی هم حضور داشتند «حبیب زریفه» رئیس فدراسیون تکواندو لبنان گزارشی از وصعیت تکواندو در این کشور پس از انفجار عرضه نمود.
در این جلسه تصمیم گرفته شد در نخستین فرصت تجهیزات اولیه برای فدراسیون تکواندو لبنان جهت توزیع در باشگاه های صدمه دیده ارسال شود. همینطور فدراسیون جهانی با همکاری همکاری بنیاد توسعه آسیا مبلغ ۳۰، ۰۰۰ دلار با هدف پشتیبانی از ادامه فعالیت باشگاههای تکواندو صدمه دیده در اختیار فدراسیون تکواندو این کشور قرار خواهد داد. تشکیل کمپینی برای جمع آوری کمک های ملی و همینطور معافیت تکواندوکاران لبنانی از پرداخت هزینه های ثبت نام در مسابقات جهانی و دوره های آموزشی سال ۲۰۲۱ معاف خواهند رود.
در آخر این جلسه هم دکتر «چو» رئیس فدراسیون اظهار داشت: به نمایندگی از خانواده جهانی و بنیاد بشردوستانه تکواندو، صمیمانه تسلیت به ساکنان صدمه دیده در بیروت می گویم. این غم انگیز ترین شرایط امکان دارد و مطمئن باشید که جهانی تکواندو برای پشتیبانی از شما آماده است.
«حبیب زریفه» رئیس فدراسیون تکواندو لبنان هم اظهار داشت: ما بسیار مفتخریم که در این زمان بسیار دشوار عضو خانواده تکواندو هستیم. من شخصاً می خواهم از رئیس جمهور برای گفتگو در مورد راه های کمک به فدراسیون تکواندو لبنان تشکر کنم.


منبع:

1399/05/31
12:25:45
5.0 / 5
1764
تگهای خبر: آموزش , تجهیزات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا