افتتاح پیست اتومبیلرانی در آزادی

صالحی امیری: اتومبیلرانی و موتورسواری حق بانوان است

صالحی امیری: اتومبیلرانی و موتورسواری حق بانوان است

به گزارش ساماس رئیس كمیته ملی المپیك بر ضرورت حضور فعال دختران در رشته اتومبیلرانی و موتورسواری تاكید نمود.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، مراسم افتتاح پیست استاپ پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی و کلنگ زنی ساختمان اداری، رفاهی و آموزشی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، علی نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش، مسؤلان فدراسیون و برخی از ورزشکاران رشته اتومبیلرانی برگزار گردید.

مسؤلان ورزش کشور بعد از افتتاح این مجموعه، از اتومبیل های کلاسیک بازدید کردند و با توضیحات مالکان این خودرو ها در جریان خصوصیت های آنها قرار گرفتند.
مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی در این مراسم، اظهار داشت: عمرم را در ورزش گذاشته ام و در سمت های مختلف مثل گویندگی، مجری گری و حضور در وزارت ورزش ذاتا عملگرا هستم. از روزی که آمدم گفتم یک روز هم نباید از دست بدهیم و این نبود که فقط به فکر برگزاری انتخابات باشم.وی با اشاره به اهداف راه اندازی آکادمی اتومبیلرانی، اظهار داشت: ما ۵۰ میلیون مخاطب در کشور داریم که حوزه اجتماعی وسیعی است. آموزش رکن اصلی کار ماست و سال ها کار من آموزش بوده است.
سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی، اظهار داشت: تا امروز ۷۱ اقدام انجام دادیم و همه را به اطلاع مردم در اینستاگرام و تلگرام رساندیم. خدا خیلی به ما لطف کرده و شانس آوردیم. بدهکار نسل جوان هستیم و باید به آنها خدمت نماییم.

رضا صالحی امیری در مراسم افتتاح توسعه پیست اتومبیلرانی آزادی، اظهار داشت: باور دارم پس از فوتبال و چند رشته خاص یکی از رشته هایی که سبب نشاط اجتمامی و شادی جوانان می شود، رشته اتومبیلرانی و موتورسواری است. امروز نیازمند دمیدن روح شادی و نشاط در جامعه هستیم و بنابراین خانواده بزرگ اتومبیلرانی مسئولیت بزرگی دارید.

وی اضافه کرد: مشکل گرانی، تورم و.. فشار زیادی به مردم وارد کرده و برخی جوانان هم ناامید شده اند. باور دارم مجموعه وزارت ورزش انگیزه حداکثری برای پشتیبانی از این رشته دارند. آینده خوبی برای این فدراسیون می بینم و حضور ما نشان دهنده پشتیبانی از این فدراسیون و مسؤلان لایق آن است.رییس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: دختران ما حق دارند در این مجموعه حضور فعال داشته باشند. آنها نیمی از جامعه هستند و به اندازه سهمشان حق دارند. زمینه حضور زنان در این رشته بیشتر از مردان مهیاست و دختران ما در هر رشته ای که حاضر شدند به ورزش ما اعتبار بخشیدند.
1399/05/30
21:47:49
5.0 / 5
1980
تگهای خبر: آموزش , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا