ركوردهای رقبا بهبود پیدا كرده؛

سرمربی تیم ملی: بازیکنان فری استایل تازه فهمیدند ملی پوش هستند

سرمربی تیم ملی: بازیکنان فری استایل تازه فهمیدند ملی پوش هستند

به گزارش ساماس، سرمربی تیم ملی اسکیت فری استایل اظهار داشت: نگ نسبت به یک سال اخیر رکوردهای ملی پوشان بهبود پیدا کرده است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، احسان حبیب آبادی درباره ی حضور تیم فری استایل در بازی های آسیایی، گفت: هرچند رشته فری استایل با عنایت به شانس بالایش برای مدال آوری در هانگژو، عقبه بسیار خوبی در ایران دارد چونکه در سالهای اخیر موفق به کسب مدال طلای آسیا و جهان شده ایم. شرکت کننده ها در رشته فری استایل در کمتر از چهار ثانیه به کارشان پایان می دهند و به همین خاطر عملا جای اشتباه نیست.
وی با اشاره به نتایج درخشان تیم ملی فری استایل در مسابقات جهانی و آسیایی، اشاره کرد: باتوجه به تعویق بازی های آسیایی هانگژو خوشبختانه توانستیم به خوبی از این فرصت یک ساله استفاده نمائیم و طبق برنامه ریزی نفرات مدنظر کادرفنی در طول سال در اردو و تمرین بودند. با عنایت به آمادگی تیم ملی فری استایل و با تصمیم فدراسیون اسکیت در دو کاپ جهانی ایتالیا و فرانسه شرکت کردیم و موفق شدیم ۱۶ مدال رنگارنگ، قهرمانی پسران و نایب قهرمانی دختران در فرانسه را کسب نماییم.
سرمربی تیم ملی فری استایل با تأکید بر بهبود رکوردهای ملی پوشان، اظهار داشت: نتایج بی سابقه در تاریخ فدراسیون اسکیت مسئولان کاروان اعزامی به بازی های آسیایی را مجاب کرد تا تیم ملی فری استایل با نفرات اصلی خود در فهرست نهایی مسافرین هانگژو قرار بگیرد. نسبت به یک سال اخیر رکوردهای ملی پوشان بهبود پیدا کرده، البته نباید از رکوردهای خوب رقبای مان هم غافل شویم، برای اینکه هم در مسابقات اخیر عملکرد خیلی خوبی داشتند. در ماده تایم تریل پیشرفت شایان توجهی داشته ایم.
حبیب آبادی در آخر با تمجید از حمایت های مسئولان ورزش از این رشته، اظهار داشت: خوشبختانه در یک سال اخیر حمایت های خوبی از طرف فدراسیون اسکیت و کمیته ملی المپیک شده و پس از چند سال ملی پوشان فری استایل حس کردند که بازیکن تیم ملی هستند. امیدوار هستم با کسب مدال در بازی های آسیایی بتوانیم جواب حمایت های فدراسیون اسکیت و کمیته ملی المپیک را بدهیم.


منبع:

1402/06/06
10:02:05
5.0 / 5
281
تگهای خبر: بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا