سرمربی تراكتورسازی:

مسئولیت شکست امروز با من است

مسئولیت شکست امروز با من است

به گزارش ساماس، سرمربی تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: مسئولیت شکست امروز تیمم با من است.به گزارش ساماس به نقل از مهر، پاکو خمز در نشست خبری پس از بازی سپاهان و تراکتورسازی اظهارداشت: امروز نتوانستیم آنگونه که باید رقابت نماییم. سپاهان بهتر از ما بود و به طبع نتیجه هم به نفع این تیم رقم خورد.
وی افزود: ما متأسفانه نتوانستیم توپ را حفظ نماییم و حتی نتوانستیم ده درصد آن چه باید باشیم را عرضه دهیم.
سرمربی تراکتورسازی تبریز در رابطه با تاثیر داوری در این بازی خاطرنشان کرد: در ایران متأسفانه وقفه های بازی زیادی است ولی داور در سطح خوبی قضاوت کرد و تأثیری روی نتیجه مسابقه نداشت.
وی بیان نمود: در اغلب بازیکنان جذب شده تأثیری نداشتم و اغلب گزینه هایی که می خواستم جذب نشدند پس باید بگویم این تیم را من نساختم.
خمز در رابطه با تاثیر چمن روی بازی اظهار داشت: چمن زمین در نتیجه تاثیر نداشت ولی روی کیفیت بازی تاثیر مستقیم داشت؛ به نظر من ورزشگاه نقش جهان بدترین زمین بازی بود که طول حضور در ایران دیده ام.
وی تصریح کرد: در این بازی ما کلاً خوب نبودیم و در حد نام تراکتورسازی بازی نکردیم؛ مسئولیت این شکست با من است. ما باید در همه لایه های تیم همچون بازیکنان و کادرفنی در حد تراکتور بازی نماییم.
سرمربی تیم تراکتورسازی اظهار داشت: ما در زمان بستن این تیم خیلی با غرور این کار را انجام دادیم و به نظرم این نتیجه حاصل این مورد است.


منبع:

1402/05/20
02:12:46
5.0 / 5
289
تگهای خبر: بازی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا