افشین داوری:

احسان حدادی باید جدی تر تمرین کند

احسان حدادی باید جدی تر تمرین کند

ساماس: سرپرست فدراسیون دوومیدانی می گوید احسان حدادی در فاصله حدود 100 روز تا شروع بازی های آسیایی هانگژو باید تمریناتش را جدی تر دنبال کند تا در بازی ها مدال کسب کند.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، احسان حدادی اوایل خرداد ماه سالجاری برای برگزاری اردویی تدارکاتی به آمریکا اعزام شد. فدراسیون اعلام نمود این اردو دو ماهه خواهد بود و حدادی در این زمان در چند مسابقه هم شرکت خواهد نمود اما ۳۱ خرداد بدون شرکت در مسابقه ای که رکورد رسمی از او ثبت گردد، به ایران بازگشت.

افشین داوری در مورد وضعیت تمرینات حدادی به ایسنا اظهار داشت: قرار بود دو هفته در مجموعه آفتاب انقلاب تمرین کند و بعد هم به شهر دیگری برود تا به آمادگی مطلوب برسد. تا وقتی که از او خروجی و رکورد نبینیم، نمی توانیم در مورد وضعیتش صحبت نماییم. چند روزی است که تمریناتش را آغاز کرده اما خودش و ما اصرار داریم که باید تمریناتش را خیلی جدی تر و حرفه ای تر دنبال کند.

او در مورد برنامه حدادی در مسافرت یک ماهه اش به آمریکا بیان نمود: برنامه هایش در دوره من پیشبینی نشده بود و همان موقع که به فدراسیون وارد شدم، او به آمریکا رفت. برنامه اش چند جلسه تمرین و مشاوره با حضور مربی سابقش بود تا در ۱۰۰ روز باقی مانده تا بازی های آسیایی کار را ادامه بدهد. تصورم این بود دوست دارد تا زمان بازی ها در آمریکا بماند و از او خواستم این کار را بکند اما برنامه اش چیز دیگری بود.مجبور به انتخاب تیم اعزامی به بازی های آسیایی هستیم

سرپرست فدراسیون دوومیدانی در قسمت دیگری از این گفتگو در مورد انتخاب تیم اعزامی دوومیدانی به بازی های آسیایی هانگژو صحبت کرد؛ موضوعی که سبب انتقاد بعضی از اهالی دوومیدانی شده است چون که انتظار داشتند فدراسیون مهلت بیشتری به ورزشکاران بدهد تا به اوج آمادگی خود برسند اما طی امروز و فردا (۱۲ و ۱۳ تیر) رکوردگیری برگزار می گردد و در نهایت فدراسیون نفرات اعزامی را انتخاب خواهد نمود.

داوری در مورد انتخاب نفرات اعزامی بیان نمود: این مورد باب میل ما هم نیست اما چاره ای نداریم چون ستاد بازی های آسیایی یک تاریخ را بعنوان آخرین فرصت برای ارسال اسامی تعیین کرده است و باید آنرا رعایت نماییم. دیدگاه ما این بود که از قهرمانی آسیا برگردیم و قهرمانی کشور را هم برگزار نماییم تا ورزشکارانمان برسند چون هم اکنون از نظر پیک بدنی ۶۰، ۷۰ درصد آماده اند. هرچه دیرتر اسامی را اعلام می کردیم بهتر بود اما تا ۲۰ تیر زمان داریم و باید اسامی قطعی را اعلام نماییم.

منبع:

1402/04/13
09:36:39
5.0 / 5
441
تگهای خبر: بازی , شركت , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا