برزیل هم حریف ژاپن نشد

برزیل هم حریف ژاپن نشد

به گزارش ساماس، تیم ملی والیبال برزیل مقابل ژاپن تن به شکست داد تا همچنان سامورایی ها شکست ناپذیر باشند.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، در جریان روز سوم از هفته دوم لیگ ملت ها والیبال ۲۰۲۳، در یکی از مهم ترین بازی ها تیم های والیبال ژاپن و برزیل به مصاف هم رفتند. ژاپن که در ۶ بازی اخیر شکستی در کارنامه نداشت بازی مقابل برزیل را به خوبی شروع کرد و توانست در دو ست نخست این دیدار به پیروزی برسد. ژاپن به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ برزیل را شکست داد.

در ادامه این مسابقه، برزیل تیم برتر میدان بود و موفق شد به بازی بازگردد. ژاپن به ترتیب با نتایج ۱۸ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵ مقابل برزیل زانو زد تا این دیدار جذاب به ست پنجم کشیده شود.

ژاپن که تابحال امتیازی از دست نداده بود با تساوی ۲ بر ۲ پس از هفت بازی امتیاز از دست داد.

در ست پنجم، دو تیم در حالی پا به این رقابت گذاشتند که هر تیمی در صورت پیروزی در این ست می توانست برنده بازی شود. ژاپن در ست پنجم دریافت های خوبی داشت و در یک رالی زیبا توانست ۴ بر ۳ از برزیل پیش بیفتد. در ادامه ست پنجم، ژاپن همچنان تیم برتر میدان بود به صورتی که ۷ بر ۵ از حریف پیش افتاد.

برزیل پا پس نکشید و نتیجه را برابر ۷ کرد تا هیجان همچنان در این مسابقه به بالاترین سطح خود برسد. دو تیم در ادامه بازی متعادل کار کردند به صورتی که نتیجه برابر ۹ شد. ژاپن در ادامه ست پنجم، تیم برتر بود و توانست ۱۰ بر ۹ از برزیل پیش بیفتد تا به پیروزی نزدیک شود.

ژاپن با امتیاز سرویس موفق شد ۱۳ بر ۱۱ از برزیل جلو بیفتد تا سرمربی برزیل وقت استراحت بگیرد.

در پایان ست پنجم، ژاپن با نتیجه ۱۸ بر ۱۶ پیروز میدان شد تا با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز بازی شود.

ژاپن با این پیروزی به هفتمین برد متوالی خود در لیگ ملت های ۲۰۲۳ دست یافت و همچنان شکست ناپذیر ماند.

در دیگر دیدارهای امروز، ایتالیا توانست چین را با نتیجه قاطع ۳ بر صفر شکست دهد.
1402/04/01
20:08:07
5.0 / 5
350
تگهای خبر: بازی , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا