گلایه های سه گانه روزبه چشمی نسبت به اتفاقات باشگاه استقلال

گلایه های سه گانه روزبه چشمی نسبت به اتفاقات باشگاه استقلال

ساماس: مازندران بازیکن ملی پوش تیم استقلال تهران، با طرح سه موضوع درحوزه رسانه ها، داوری و خطر کسر امتیاز از این باشگاه ها درجمع خبرنگاران حضور یافت."روزبه چشمی" سه شنبه شب، بعد از کسب تساوی «یک بر یک» تیمش استقلال تهران برابر میزبانش نساجی مازندران در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در جمع خبرنگاران در قائمشهر، اظهار داشت: دلیل اصلی حضورم درجمع رسانه ها، بیان سه موضوع مهمی است که خواستم آنها را با شما اصحاب رسانه درمیان بگذارم.

وی با اعلان اینکه انتظار داریم باتوجه به نوع فوتبالی که حالا تیم استقلال درلیگ برترمقابل حریفان انجام می دهد، باید به تیم ما احترام گذاشت، اشاره کرد: فوتبالی که ارائه می نماییم قابل احترام است.

بازیکن تیم استقلال تهران افزود: بعضی تیم ها در ۴-۵ بازی هم شاید تا این حد موقعیت گل نداشته باشند. اما تیم استقلال هر بازی موقعیت های زیادی برای خود به وجود می آورد و چون توپ هایمان را گل نکردیم امتیاز از دست دادیم.

چشمی افزود: البته سبک بازی که تیم استقلال ارائه می دهد و تلاشی که بازیکنان دارند واقعاً قابل ستایش است.

رسانه ها به استقلال احترام نمی گذارند!

این بازیکن تیم استقلال با گلایه ازآنچه که به ظن او رسانه ها به تیم استقلال احترام نمی گذارند، اظهار داشت: متاسفانه رسانه ها، برای پیروزی های برخی تیم ها، طوری بزرگ نمایی می کنند، که فکر می کنند این تیم صاحب ۱۰ موقعیت گل بوده که توانسته ۳ مورد از آنها را تبدیل به گل نماید.

چشمی افزود: اما درمقابل تیم استقلال که درچند هفته گذشته روند خیلی خوبی داشته و پیروزی هم کسب کرده، متاسفانه رسانه ها آن طور که باید و شاید به تیم ما احترام نمی گذارند.

وی افزود: البته قسمتی از این گلایه من خطاب به کارشناسان داوری هم است، موقعی که استقلال نتیجه نمی گرفت، تیم را تحت فشار می گذاشتند، اما در چند هفته ای که تیم ما نتیجه گرفته دنبال این هستند که تیم ما را بکوبند.

وی اظهارکرد: البته مهم برای ما هواداران هستند که سبک بازی را می فهمند و مطمئنم قدردان تیم هستند.

برخی تیم ها هجمه درست می کنند تا داوران بترسند

بازیکن ملی پوش استقلال تهران درادامه، دومین گلایه خودرا به داوران خطاب قرار داد و اظهار داشت: آقای امیرعرب براقی دقایق آخر بازی با گل گهر یک پنالتی برای استقلال نگرفت که مشخص بود زدند و پنالتی درست بود، در بازی با مس رفسنجان در تهران هم که خطای واضح را برای ما نگرفت و صحنه ای بود که اصلاً احتیاجی به کارشناسی نداشت و دربازی با نساجی هم که پنالتی صدرصدی را داور به نفع استقلال نگرفت!

چشمی، با اعلان اینکه با هجمه ای که تیم های دیگر درست می کنند، متاسفانه داوران می ترسند برای استقلال پنالتی بگیرند، اشاره کرد: فکر می کنم اینطور نمی شود وقتی که می بریم در مورد داوری صحبت نمی کنم و وقتی هم نتیجه نمی گیریم در مورد داوری صحبت نکنیم، من فکر می کنم تیم های دیگر با هجمه ای که درست می کنند، عملا داوران می ترسند که برای ما پنالتی بگیرند و این اتفاقات کاملا واضح است.

چه کسی به فتح الله زاده قول ۳۰۰ میلیاردی درحساب باشگاه استقلال داد!

بازیکن ملی پوش استقلال تهران، به مشکلات زیاد مالی به عنوان سومین مسئله مهم دراین باشگاه یاد کرد و اظهار داشت: باشگاه استقلال حالا به شدت از نظر مالی دارای مشکل است.

چشمی افزود: زمانی که آقای فتح الله زاده را به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال آورده اند، به او قول داده اند که ۳۰۰ میلیارد پول در حساب است، اما چه کسی این قول را داده است؟

وی اضافه کرد: برای من ودیگربازیکنان باشگاه استقلال و حتی هواداران ما این پرسش مطرح است که هرکسی این وعده و قول را داده الان و در این شرایط بد اقتصادی کشور و باشگاه باید پاسخگو باشد.

چشمی اظهار داشت: اگر این قول از جانب وزیر ورزش وجوانان بوده که باید پاسخگو باشد، اما این که حتی یک نفر هم نسبت به وضع پیش آمده وطلب طلبکاران و بدهی های کادر فنی سابق استقلال پاسخگو نیست.

وی یادآورشد: متاسفانه فقط به فتح الله زاده گفته اند ۳۰۰ میلیاردتومان پول در حساب باشگاه است، و زمانی هم که وارد باشگاه شده هیچ پولی نبوده و کسی هم پاسخگو نیست!

این بازیکن تیم استقلال یادآورشد: به هر حال این مساله ها و رسیدگی نشدن به آنها سبب شده تا دغدغه های کسر۶ امتیاز ودرخواست از هواداران برای مساعدت با حل این وضعیت وموضوعات دیگر هر روز در اطراف باشگاه منتشر و متاسفانه خروجی آنها به بازیکنان منتقل و در روند نتیجه گیری تیم نیز تاثیرخواهد گذاشت.

منبع:

1401/12/10
08:27:00
5.0 / 5
406
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا