ستاره كشتی جهان در گزارش ساماس؛

رحمان عموزاد: شرایط مطلوبی نداشتم

رحمان عموزاد: شرایط مطلوبی نداشتم

به گزارش ساماس، ستاره کشتی ایران و جهان در وزن ۶۵ کیلوگرم اعلام نمود برای حفظ نوار افتخارات خود تا بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس تصمیمی برای تغییر وزن ندارد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، قهرمان وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد جهان پس از نمایش قابل قبول در رقابتهای جام جهانی ۲۰۲۲ آمریکا نشان داد همچنان می تواند در این وزن بدرخشد و افتخار کسب کند. در همین راستا رحمان عموزاد در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: در شرایطی به رقابتهای جام جهانی اعزام شدم که پس از حضور در رقابتهای جهانی ۲۰۲۲ صربستان وضعیت چندان مطلوبی نداشتم و فقط ۱۵ روز برای جام جهانی تمرین کرده بودم. خوشبختانه توانستم نتایج خوبی در جام جهانی برای تیم ملی کسب کنم و شرمنده کادر فنی و مردم کشورمان نشدم.
وی در واکنش به برخی اخبار در مورد تغییر وزنش برای آینده اظهار داشت: هر چند در وزن شلوغ و سنگینی از لحاظ حضور مدعیان توانمند کشتی می گیرم ولی همیشه بر این باورم که باید بهترین باشم. بنابراین تصمیمی برای تغییر وزن ندارم و با روحیه و انگیزه بالا همچنان در فکر کشتی گرفتن در وزن ۶۵ کیلوگرم هستم. ما رقابتهای جهانی ۲۰۲۳ صربستان و المپیک ۲۰۲۴ پاریس را پیش رو داریم و من هم با تمام وجود تلاش می کنم در این دو میدان مهم بین المللی در همین وزن حضور یابم.
قهرمان کشتی جهان در انتها با تکیه بر احترام به چرخه انتخابی تیم ملی تصریح کرد: با عنایت به نتایجی که در رقابتهای جهانی کسب کردم، سهمیه حضور در مرحله پایانی رقابتهای انتخابی را دارم. البته کادر فنی در نظر دارد بهمن ماه سال جاری نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور را به یک تورنمنت بین المللی اعزام کند که من هم احتمالا به این مسابقات خواهم رفت. به هر حال من همواره در خدمت کادر فنی و تابع تصمیم مربیان هستم و هر میدانی و مسابقاتی که آنها صلاح بدانند حضور خواهم یافت.

1401/10/03
10:03:11
5.0 / 5
555
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا