ناگلزمن:

ایمان داشتم مقتدرانه صعود می کنیم

ایمان داشتم مقتدرانه صعود می کنیم

به گزارش ساماس، سرمربی جوان بایرن مونیخ از عملکرد تیم در لیگ قهرمانان اروپا راضی است و تصریح کرد که پیشبینی این صعود مقتدرانه را می کرد.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا و به نقل از کیکر، بایرن مونیخ باوجود آن که در گروه مرگ لیگ قهرمانان اروپا قرار داشت اما مقتدرانه به دور بعد صعود کرد.
بایرن در دیدار برگشت برابر اینتر هم با دو گل به پیروزی دست پیدا کرد و همین کافی بود تا تیم با ۱۸ امتیاز بعنوان تیم نخست و مقتدرانه راهی مرحله بعد شود.
ناگلزمن پس از پیروزی برابر اینتر اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و بسیار پخته و باتجربه ظاهر شدیم. بازیکنانی که در فصل جاری زیاد بازی نکرده بودند در این بازی به خوبی محک خوردند و آنها هم خوب ظاهر شدند. ما از این پیروزی و صعود مقتدرانه به دور بعد بسیار خوشحال هستیم و انتظار این صعود مقتدرانه را هم داشتیم.
او افزود: ما در بازی برابر اینتر از بازیکنان جوان خود استفاده کردیم و آنها ما را امیدوار کردند و نشان دادند که آینده درخشانی دارند. اینکه بتوان تغییرات زیادی را در ترکیب اصلی تیم داد بدون آن که کیفیت تیم پایین بیاید بهترین خبر برای کادر فنی است.
ناگلزمن در رابطه با اعلام نشدن پنالتی بر روی سادیو مانه اظهار داشت: به نظرم که آن صحنه پنالتی بود با این وجود داور بهتر قوانین را می داند. او دو دقیقه صحنه را دید و در نهایت تصمیم گرفت که پنالتی نگیرد.
ناگلزمن در انتها اظهار داشت: ما در مرحله گروهی خیلی خوب ظاهر شدیم اما این بدین معنا نیست که حتما در مرحله حذفی هم خوب خواهیم بود. ما برخلاف سال قبل به دنبال صعود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان اروپا هستیم. با روحیه و انگیزه کنونی که تیم دارد اطمینان دارم که متفاوت از سال قبل ظاهر خواهیم شد.1401/08/11
10:09:11
5.0 / 5
584
تگهای خبر: بازی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا