در گزارش ساماس مطرح شد؛

واکنش مدافع برزیلی به رای دادگاه CAS به سود باشگاه استقلال

واکنش مدافع برزیلی به رای دادگاه CAS به سود باشگاه استقلال

ساماس: مدافع برزیلی و سابق تیم فوتبال استقلال که خواهان دریافت غرامت 9 میلیون دلاری از این باشگاه شده بود، از رد شدن شکایتش در دادگاه عالی ورزش اظهار تعجب کرد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، دادگاه عالی ورزش CAS سرانجام و پس از چند سال تکلیف یکی از پرونده های پیچیده فوتبال ایران را مشخص کرد. این پرونده مربوط به شکایت «لئاندرو پادوانی» مدافع سابق و برزیلی استقلال بود که پس از لطمه دیدگی در ایران و مصدومیت نخاع، ویلچرنشین شد و برای ادامه درمان خود به برزیل رفت.
این مدافع باوجود لطمه دیدگی در استقلال، بارها ادعا نمود که باشگاه ایرانی به تعهداتش عمل نکرده است و برای دریافت مطالباتش و همین طور غرامت درمانی به فیفا و دادگاه عالی ورزش شکایت نمود.
پادوانی در شکایت خود خواهان دریافت مبلغ ۹ میلیون دلار به عنوان غرامت و مبلغ ۱۰۰ هزار دلار به عنوان مطالباتش شده بود.
باشگاه استقلال روز گذشته اعلام نمود که شکایت ۹ میلیون دلاری پادوانی در دادگاه CAS رد شده است و بدین سان استقلال همان مبلغ ۱۰۰ هزار دلار باقیمانده را به عنوان مطالبات این مدافع برزیلی پرداخت می کند. پادوانی پس از مصدومیت و بستری شدن در ایران
حامد افضلی معاون بین الملل باشگاه استقلال در این خصوص اظهار داشت: پادوانی ۱۰۰ هزار دلار از باشگاه استقلال طلب داشت که باشگاه در گذشته چند بار برای پرداخت پول به ایشان اقدام و از این بازیکن درخواست شماره حساب کرد ولی او از این کار امتناع نمود. پادوانی به باشگاه استقلال اعلام نمود که بدنبال گرفتن غرامت بیش از ۹ میلیون دلار از استقلال است.
وی اضافه کرد: در نهایت پادوانی درخواست غرامت خودرا در فیفا و در ادامه در CAS بیان کرد ولی با دفاعیات انجام شده، فیفا رای خودرا به سود باشگاه استقلال اعلام نمود و ثابت شد که هیچ قصور پزشکی درباب پادوانی از طرف باشگاه استقلال نه فقط صورت نگرفته بلکه کادر پزشکی وقت باشگاه استقلال همه تلاش خودرا درباب این بازیکن انجام داده بودند.

این رای در حالی اعلام شده که پادوانی از نتیجه آن و رد شدن شکایتش متعجب است اما اظهارنظر بیشتر در این خصوص را به پس از دریافت قطعی رای موکول می کند.
پادوانی در این خصوص به خبرنگار مهر، اظهار داشت: با کمال تعجب متوجه شدم که دادگاه داوری ورزش در لوزان سوئیس، پرونده من را رد کرده است.
این مدافع برزیلی اشاره کرد: وکلای من درحال بررسی اقدامات قانونی بعدی هستند که باید اتخاذ شود.
پادوانی در پاسخ به این پرسش که آیا بازهم اقدام خاص دیگری انجام خواهد داد؟ اظهار داشت: من حکم را دریافت نکرده ام. منتظرم وکیلم با من تماس بگیرد و با من صحبت کند تا بدانم مقرر است چه کار نماییم.

1401/07/28
12:38:43
5.0 / 5
464
تگهای خبر: بازی , پزشك , پزشكی , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا