بازی با اروگوئه با كمك AFC؛

میزان مطالبات ایران از فیفا و کنفدراسیون آسیا

میزان مطالبات ایران از فیفا و کنفدراسیون آسیا

به گزارش ساماس، میزان مطالبات فوتبال ایران از فدراسیون جهانی فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص شد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال در نشست خبری امروز خود مطالبات فدراسیون و باشگاه های ایران را از فدراسیون جهانی فوتبال و کنفدراسیون آسیا اعلام نمود.
تاج اظهار داشت: حدود ۲۰.۶ میلیون دلار از AFC و فیفا طلب داریم. بخش بسیار کمی متعلق به باشگاه ها است و بیشتر آن متعلق به فدراسیون است.. ۲۰ میلیون دلار عدد قابل توجهی است.
وی با اشاره به اینکه به دنبال گرفتن ۸ میلیون دلار از AFC است، از کمک کنفدراسیون آسیا برای برگزاری بازی دوستانه با اروگوئه خبر داد؛ دیداری که مقرر است روز ۱ مهر در اتریش برگزار گردد و در آستانه لغو قرار داشته.
تاج اظهار داشت: همین امروز برای بازی دوستانه در اتریش باید پولی خرج می کردیم. نمی توانیم این پول را منتقل نماییم. از AFC تشکر و عذرخواهی کردیم تا پول را به حساب قطر ریخت. قطر هم به حساب آنجا ریخته است تا در اتریش به سادگی بازی را برگزار نماییم. زحمت این اردو را تیم قبلی فدراسیون کشیده بود. اگر امروز این کار را نمی کردیم، ممکن بود بازی با اروگوئه را از دست بدهیم.

1401/06/17
23:25:54
5.0 / 5
236
تگهای خبر: بازی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا