والیبال لهستان را چه تیمی متوقف خواهد کرد؟

والیبال لهستان را چه تیمی متوقف خواهد کرد؟

ساماس: ملی پوش اسبق والیبال لهستان معتقد می باشد که فرانسه و آمریکا می توانند مانع کسب مدال طلای والیبال لهستان در رقابت های جهانی شوند.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال لهستان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های والیبال قهرمانی جهان به مصاف تیم ملی والیبال تونس خواهد رفت. این رقابت ساعت ۲۳: ۳۰ به وقت ایران کار خودرا دنبال می کند.
پلست لهستان در گزارشی به این بازی پرداخت و نوشت: یکشنبه برای مرحله یک هشتم نهایی مقابل تونس بازی می نماییم. برخی فکر می کنند باید در آخرین بازی گروهی مقابل آمریکا شکست می خوردیم تا مقابل کوبا بازی کرده تا مسیر آسان تری داشته باشیم. حالا با برد در مرحله مقدماتی باید بار دیگر با آمریکا و بعدا احتمالاً با برزیل بازی نماییم.
ادوارد اسکورک ملی پوش اسبق والیبال لهستان درباب این تحلیل اظهار داشت: به نظر من هیچ فایده ای ندارد که بفهمیم با چه کسی بازی نماییم بهتر است. اگر قرار بوده برای قهرمانی جهان بازی نماییم و این هدف است، نمی توانیم تصور نماییم که بهتر بود با این تیم بازی نماییم نه با آن تیم! برای من موضوع روشن است. ما در مرحله گروهی پیروز شده و صدرنشین شدیم. همانطور که گفتم، انتخاب رقبا برای من مدلول ندارد.
این ملی پوش اسبق والیبال لهستان افزود: تونس هیچ گاه مشکل بزرگی برای تیم های اروپایی نبوده است. این دیدار برای من مقدمه ای برای بازی های بعدی خواهد بود که خیلی مشکل هستند.
او درباب احتمال برخورد مجدد والیبال آمریکا با لهستان این دفعه در مرحله حذفی اظهار داشت: هر بازی متفاوت می باشد. در آن بازی که ما بردیم آمریکایی ها بدون بازیکن اصلی خود در رقابت حاضر شدند. این یک نقطه ضعف بزرگ برای حریف بود. حالا میکا کریستنسون بازی خواهدنمود. اگر طلا می خواهیم باید برنده شویم.
او افزود: مزیت بزرگ ما این است که در خانه بازی می نماییم. این تشویق به وضوح کمک کرده و برای ما اهمیت دارد. تیم لهستان کم کم دارد شخصیت می گیرد.
اسکورک در واکنش به این که چه تیمی احتمالاً مانع کسب طلای لهستان در این رقابت ها خواهد شد؟ پاسخ داد: اول از همه، فرانسوی ها تیم بسیار پخته ای هستند که می توانند خطرناک باشند. علاوه بر این، آنها بسیار با تجربه هستند و بازیکنانی در تیم دارند که در رویدادهای بزرگ بازی کرده اند. همین طور آمریکایی هاهم خطرناک هستند.
منبع:

1401/06/12
10:23:49
5.0 / 5
473
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا