مدیرعامل باشگاه سپاهان عنوان كرد؛

مورایس نیازی به سکوی پرتاب ندارد

مورایس نیازی به سکوی پرتاب ندارد

به گزارش ساماس مدیرعامل باشگاه سپاهان با رد صحبت هایی در خصوص استفاده مورایس از سپاهان به عنوان سکوی پرتاب، اظهار داشت: مورایس قبل از این سکوی پرتابش را طی کرده است.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، محمدرضا ساکت، در حاشیه دیدار تدارکاتی سپاهان با خوشه طلایی، درباره انتخاب مورایس به عنوان سرمربی طلایی پوشان، اظهار نمود: بعد از جدایی نویدکیا، ۱۲۳ مربی را بررسی کردیم و با حدود ۲۳ نفرشان تماس تصویری برقرار کردیم تا در نهایت باتوجه به کیفیت و سابقه عملکردی آنها، مورایس را انتخاب کردیم. در ابتدا مورایس سه روز بطور محرمانه به اصفهان آمد و خواست قبل از همکاری با سپاهان بازدیدی از اصفهان داشته باشد.
او افزود: نخستین چیزی که مورایس مورد بررسی قرار داد، برنامه استراتژی باشگاه بود و خواست برنامه ها و زیرساخت های باشگاه را ارزیابی کند. وی در نهایت نیز از برنامه استراتژی باشگاه بسیار استقبال کرد.
ساکت افزود: مورایس یک روز کامل در دفتر مدیریت فیلم بازی های تیم را بازدید و ارزیابی کرد و حجم زیادی از فیلم های تیم را نیز با خود برد. همین طور فهرستی از بازیکنان پایه تهیه کرد تا برخی از آنها را به تمرینات دعوت کند. از آن جا که دیدگاه و چشم انداز سپاهان با او تطبیق داشت، این مربی تصمیم به همکاری با این مجموعه گرفت.
مدیرعامل باشگاه سپاهان با تاکید بر انتخاب بازیکنان سپاهان برمبنای نظر سرمربی، عنوان کرد: از ابتدا تک تک بازیکنان را با بررسی و ارزیابی همه جوانب انتخاب نموده و فلسفه خودرا در مجموعه فنی باشگاه مطرح می کند. صراحتا اعلام می کنم جوسازی در فضای مجازی مقابل باشگاه سپاهان و این مربی بزرگ غلط است. مورایس انسانی دقیق و فنی است و در شان این مربی و سپاهان نیست که شخصی غیر سرمربی تیم را ببندد. ما بازیکنی را آوردیم که یک لطمه کوچک در تست پزشکی داشت و طبق گفته دکتر متخصص تا ۱۰ روز بعد به آمادگی می رسید، اما او را مورایس قبول نکرد.
او اشاره کرد: چارچوب کاری تیم برمبنای دیدگاه این سرمربی بسته شده و احتمالاً باز هم اقداماتی خواهیم داشت. مورایس همین طور رضایت خوبی از روند تیم در اردوی ترکیه داشت.
ساکت همین طور با رد صحبت هایی در خصوص استفاده مورایس از سپاهان به عنوان سکوی پرتاب، اضافه کرد: مورایس قبل از این سکوی پرتابش را طی کرده است. او که به این درجه رسیده نیازی ندارد که سپاهان سکوی پرتابش باشد.
منبع:

1401/05/14
22:12:06
5.0 / 5
654
تگهای خبر: بازی , پزشك , پزشكی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا