استكی:

بوکس خوابگاه و آشپزخانه لازم دارد

بوکس خوابگاه و آشپزخانه لازم دارد

به گزارش ساماس سرمربی تیم ملی بوکس ایران اظهار داشت: ما از مسئولان کشور درخواست داریم که برای بوکس خوابگاه و آشپزخانه فراهم آورند.علیرضا استکی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت اردوی تیم ملی بوکس ایران باتوجه به قطعی شدن اعزام ملی پوشان به تورنمنت کویت، توضیح داد: کلا شرایط اردوهای ما پس از لغو بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو بهم ریخت و نظم سابق را نداشت. البته خداراشکر پیش از قهرمانی کشور یک اردو را پشت سر گذاشتیم و پس از قهرمانی کشور هم یک اردوی ده روزه برگزار کردیم تا به سطح آمادگی مد نظر برسیم.

او درباره تمرینات فعلی ملی پوشان نیز اظهار داشت: الان یک اردوی ۶ روزه داریم. به نظرم تورنمنت کویت از سطح خوبی برخوردار باشد چون ۲۰ کشور آسیایی و اروپایی در آن حضور خواهند داشت. البته پیش بینی از شرایط میزبان ندارم.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران، در پاسخ به این پرسش که آیا اسامی تیم های شرکت کننده مشخص است؟ اظهار نمود: فعلا تیم ها مشخص نیستند اما من فکر می کنم همه کشورهای عربی باشند و از اروپا هم چند تیم شرکت نمایند. به هر حال یک تورنمنت بین المللی است.

او درباره تغییرات در ترکیب اعزامی تیم ملی بوکس به تورنمنت نیز اظهار داشت: ما نفرات اول ایران را اعزام می نماییم و در دو وزن هم نفرات دوم را اعزام خواهیم کرد چون تعدادی از نفرات ما مشکل سربازی دارند. ضمن این که ما در انتخاب اوزان دستمان باز نبود و خود کشور میزبان اوزان مسابقات را مشخص کرد. مسابقات در ۷ وزن المپیکی است.

استکی درباره آخرین وضعیت واگذاری خانه بوکس آزادی به فدراسیون کشتی نیز اظهار داشت: دقیقا اطلاع ندارم به کجا رسیده، اما تقاضا می کنم که در سالن شماره ۹ آکادمی ملی المپیک خوابگاه و آشپزخانه برای ما درست کنند که تنها خواسته ما این است.

او درباره همکاری مجدد خود با امیر علی اکبری در رشته MMA نیز اظهار داشت: من الان سرمربی تیم ملی هستم و دغدغه اصلی بنده موفقیت تیم ملی ایران است. الان بیشتر در زمان های خالی با او تمرین می کنم تا در حد توان کمک حال امیر باشم. همه تلاشم را می کنم تا امیر را به روزهای اوج برگردانم و او فعلا در روسیه حضور دارد.

استکی در آخر صحبت های خود اظهار داشت: از آقای میلاد چگینی دوست عزیزم تشکر می کنم که حامی مالی ما شد تا تیم ملی بوکس را به این تورنمنت بین المللی در کویت اعزام نماییم.

منبع:

1401/04/25
13:19:28
5.0 / 5
703
تگهای خبر: بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا