تیم ملی بدون ورزشکار، سرمربی دار شد!

تیم ملی بدون ورزشکار، سرمربی دار شد!

سعید علی حسینی در شرایطی با امضای قرارداد و دریافت حکم سرمربیگری، کار خودرا رسما در تیم ملی وزنه برداری شروع کرد که هنوز خبری از بازگشت وزنه برداران نیست.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، سعید علی حسینی بعد از برکناری محمد حسین برخواه هدایت تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان را برعهده گرفت. با وجود این که او 23 وزنه بردار را به اردوی تیم ملی دعوت کرد اما اردوی گرگان با حضور حدود پنج، شش وزنه بردار شروع شد و البته خود علی حسینی هم در این اردو حاضر نشد.
فدراسیون وزنه برداری اعلام نمود که حکم سرمربیگری علی حسینی صادر و به او اهدا شده است. با این شرایط علی حسینی که به دنبال عقد قرارداد بود، توانست با فدراسیون قرارداد ببندد. نکته مهم این است که وزنه برداران حاضر به بازگشت به اردوی تیم ملی با شرایط موجود نیستند و باید دید علی حسینی برای این شرایط چه برنامه ای دارد؟ فهرست ثبت نام برای بازی های کشورهای اسلامی هم بسته شده است و معین نیست دعوت از نفرات جدید چگونه می تواند به تیم ملی کند؟
البته در این میان شائبه هایی هم در مورد قرارداد سرمربی تیم ملی مطرح گردیده است مبنی براینکه این قرارداد مدت دار (حدودا سه ساله) بسته شده و در صورت فسخ از طرف فدراسیون، باید ضرر مالی آن به سرمربی تیم ملی پرداخت گردد. البته فدراسیون یا سرمربی می توانند به این شائبه ها پاسخ دهند.
در هر حال باید ابتدا تکلیف بازگشت وزنه برداران به اردو مشخص شود چونکه آنها صراحتا اعلام نمودند تا شرایط و امکانات بهبود پیدا نکند، به اردو بر نمی گردند و در جلسه با پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش هم مشکلات موجود را مطرح و خواهان تغییر شرایط شدند. حاصل جلسه ای که تا حالا وزنه برداران با رئیس کمیته ملی المپیک و معاون قهرمانی وزارت ورزش داشتند این است که تصمیم خودرا تا بهبود شرایط تغییر نمی دهند.1401/03/29
16:11:59
5.0 / 5
649
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳