اعتراض سرپرست کاروان به نبود هندبال زنان ایران در بازی های کشورهای اسلامی

اعتراض سرپرست کاروان به نبود هندبال زنان ایران در بازی های کشورهای اسلامی

ساماس: سرپرست کاروان ایران به عدم حضور هندبال بانوان در بازی های کشورهای اسلامی اعتراض کرد.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، بعد از اعلام کشورهای شرکت کننده در رقابت های هندبال زنان بازی های کشورهای اسلامی، سرپرست کاروان نسبت به عدم حضور تیم زنان ایران اعتراض کرد.
اصغر رحیمی در این مورد اظهار داشت: کمیته برگزاری بازی های کشورهای اسلامی حدود دوهفته پیش فهرست رشته هایی که ایران در آنها سهمیه تیمی گرفته است را اعلام نمود. از آنها خواستیم، اسامی بقیه کشورهایی که در رشته های تیمی شرکت می کنند را اعلام کنند که گفتند بعدا این کار انجام می شود.
او افزود: ۴۸ ساعت پیش اسامی کشورهای شرکت کننده در رشته های تیمی را اعلام نمودند. تصور ما این بود در هندبال زنان، معیار انتخاب هشت تیم برتر در رنکینگ باشد اما پس اعلام اسامی کشورهای شرکت کننده مشخص شد حتی مصر که از ایران قوی تر است، سهمیه ندارد. ما از این مسئله شوکه شدیم چون تیم افغانستان که هندبال ضعیف تری نسبت به ایران دارد، در فهرست حضور داشت.
رحیمی اشاره کرد: ما تا پیش از ۴۸ ساعت پیش از اسامی کشورهایی که در هندبال زنان سهمیه گرفته اند، اطلاع نداشتیم. الان اسامی اعلام شده موضع گیری کردیم و با نامه نگاری اعلام کردیم که متقاعد نشده ایم که چگونه تیم ها انتخاب شده اند و دنبال گرفتن حق هندبال زنان ایران برای حضور در این بازی ها هستیم. هم اکنون این که تنها ۲۵ درصد سهمیه کارت به کادرفنی داده اند و هندبال زنان ایران هم در بازی ها حضور ندارد، دو معضل جدی ما با کمیته برگزاری بازی های کشورهای اسلامی است.
منبع:

1401/03/25
23:53:15
5.0 / 5
672
تگهای خبر: بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا