سومین پیروزی پیکان در والیبال باشگاه های آسیا

سومین پیروزی پیکان در والیبال باشگاه های آسیا

به گزارش ساماس تیم پیکان تهران با کسب سومین پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی والیبال باشگاه های آسیا صعود کرد.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، تیم والیبال پیکان در آخرین دیدار خود از جام باشگاه های والیبال آسیا مقابل ناخون راتچاسیمای تایلند به میدان رفت و با حساب ۳ بر یک (۲۵ بر ۲۳، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۳) پیروز شد.

پیمان اکبری سرمربی پیکان در این مسابقه با بازیکنان ذخیره خود مقابل نماینده تایلند قرار گرفت و ستاره هایی چون سعید معروف، محمد موسوی، اروین انگاپت و نیمیر عبدالعزیز بیشتر استراحت کردند.

آنوراک پهانرام با کسب 18 پوئن عنوان امتیازآورترین بازیکن این دیدار را به دست آورد و در تیم پیکان هم پوریا فیاضی با 17 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن شد.

تیم پیکان در مجموع ست های این مسابقه 97 امتیاز به دست آورد که به ترتیب 54 امتیاز در حمله، 6 امتیاز در دفاع، 3 امتیاز سرویس و 34 امتیاز از اشتباهات بازیکنان تایلند بود.

تیم ناخون راتچاسیما هم در این مسابقه در مجموع 79 امتیاز به دست آورد که شامل 44 امتیاز حمله، 5 دفاع، دو سرویس و 28 امتیاز از اشتباهات بازیکنان پیکان بود.

بر این اساس پیکان با کسب سه پیروزی مقابل گاز جنوب عراق، سانتوری سانبردز ژاپن و ناخون راتچاسیمای تایلند بعنوان صدرنشین گروه A به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات صعود کرد.

پیکان ایران، سانتوری ژاپن، ناخون راتچاسیمای تایلند و گاز جنوب عراق تیم های اول تا چهارم گروه A هستند.

تیم های شرکت کننده سه شنبه، ۲۷ اردیبهشت استراحت دارند و از بیست و هشتم اردیبهشت در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم می روند. به این صورت که تیم های اول تا چهارم گروه A به صورت ضربدری با تیم های اول تا چهارم گروه B مسابقه می دهند.

1401/02/26
19:23:12
5.0 / 5
829
تگهای خبر: بازی , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا