مس رفسنجان 1400 به دنبال تثبیت با آینده ای مبهم

مس رفسنجان 1400 به دنبال تثبیت با آینده ای مبهم

مس رفسنجان هرچند سال ۱۴۰۰ را خوب آغاز نکرد اما در ادامه نتایج خوبی به دست آورد و توانست خودش را بعنوان یکی از تیم های قدرتمند لیگ برتر معرفی نماید.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، مس رفسنجان در سال ۱۴۰۰ پیشرفت خوبی داشت و دیگر رقبا به چشم تیم تازه لیگ برتری شده به آن نگاه نمی کنند. این تیم با هدایت محمد ربیعی تابحال به اهدافی که داشته رسیده اما باتوجه به اما و اگرها درباره ماندن ربیعی در انتها فصل، باید دید مسی ها در صورت جدایی او می توانند مسیر خوبشان را حفظ کنند یا نه.

در ادامه مهم ترین اتفاقات مس رفسنجان در سال ۱۴۰۰ را مرور می کنیم:

لیگ بیستم؛ فراتر از هدف گذاری

مس رفسنجان در لیگ بیستم با هدف بقا در این رقابت ها شرکت کرد و برای رسیدن به این هدف، فعالیت زیادی در بازار نقل و انتقالات داشت. سیاست این تیم در نقل و انتقالات لیگ بیستم افزایش تجربه در ترکیب تیمش بود که در این راستا بازیکنانی مانند مهدی کیانی و محمد انصاری به مس کمک کردند.

مس رفسنجان سال ۱۴۰۰ را با تساوی بدون گل مقابل تراکتور شروع کرد و ۵ باخت در ۶ بازی بعدی کار را برای شاگردان ربیعی سخت کرد اما با دو برد و دو مساوی ای که در چهار هفته پایانی موفق شد لیگ بیستم را در رده هشتم به پایان برساند تا نه تنها در لیگ برتر بماند، بلکه رتبه تک رقمی هم کسب کند؛ هدفی که این باشگاه برای فصل دوم حضورشان در لیگ برتر داشت.

حفظ شاکله تیم برای لیگ بیست و یکم

مس رفسنجان در لیگ بیست و یکم سیاست متفاوتی نسبت به فصل گذشته در پیش گرفت. این باشگاه باتوجه به ماندن در لیگ برتر حالا به فکر تثبیت افتاد؛ هم در شاکله تیم و هم در لیگ برتر. بنابراین در ابتدای فصل بشکلی بازیکن جذب کرد که در نیم فصل نیازی به جذب بازیکن نداشته باشد. بنابراین برخلاف فصل گذشته در نقل و انتقالات نیم فصل پررنگ عمل نکرد و فقط دو خرید داشت که یکی از آنها باتوجه به جدایی مهدی کیانی در نیم فصل رخ داد.

کسب رتبه تک رقمی؛ هدف مس رفسنجان در لیگ بیست و یکم

با وجود اینکه مس رفسنجان در لیگ بیستم به رتبه تک رقمی دست پیدا کرد اما این دلیلی نشد که آنها از خارج از برنامه عمل کنند. بنابراین روی هدف گذاری فصل دومشان یعنی کسب رتبه تک رقمی ماندند. شاگردان محمد ربیعی عملکرد خوبی در لیگ بیست و یکم داشته اند و یکی از تیم های خوب این فصل رقابت ها بوده اند. این تیم در انتهای سال ۱۴۰۰ لیگ برتر را در رتبه چهارم به پایان رساند و به نظر می آید تا آخر فصل مشکلی برای کسب رتبه تک رقمی نداشته باشد.

محمد ربیعی؛ معمای آینده مس

محمد ربیعی از لیگ آزادگان در مس حضور دارد و توانست این تیم را به لیگ برتر برساند. شاید بتوان محمد ربیعی را بعنوان رکن اصلی عملکرد خوب مس رفسنجان در نظر گرفت. با این وجود وی در مصاحبه ای که با ایسنا داشت اعلام نمود که هنوز تصمیمش را برای لیگ بیست و دوم نگرفته و احتمال جدایی اش از مس رفسنجان وجود دارد. باید دید در صورتیکه محمد ربیعی از مس جدا شود، این تیم می تواند به روند خوبی که دارد ادامه دهد یا نه.

منبع:

1401/01/05
13:16:33
5.0 / 5
500
تگهای خبر: بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
ساماس - یوگا