جریمه سنگین فیفا برای غول ها؛

برگزاری باردیگر بازی جنجالی برزیل و آرژانتین در راه جام جهانی

برگزاری باردیگر بازی جنجالی برزیل و آرژانتین در راه جام جهانی

ساماس: فیفا حکم به تکرار برگزاری دیدار نیمه تمام برزیل و آرژانتین در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 داد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، فیفا با بیان رسمی کمیته انضباطی خود درباره دیدار نیمه تمام برزیل و آرژانتین در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رأی مربوطه را صادر کرد.
بر اساس اطلاعیه ای که سایت فیفا بطور رسمی منتشر نمود تصمیمات زیر برای اتفاقات و حاشیه های مربوط به برگزاری بازی دو تیم در دوران پاندمی ویروس کرونا در نظر گرفته شده است که به شرح زیر است:
کمیته انضباطی فیفا تصمیمات خودرا در ارتباط با بازی رها شده برزیل و آرژانتین در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در ۵ سپتامبر ۲۰۲۱ گرفته است.
کمیته انضباطی فیفا بعد از بررسی دقیق عناصر متخلف و باتوجه به مقررات قابل اجرا، تصمیم گرفته است که بازی در تاریخ و مکانی که فیفا تصمیم گیری می کند، تکرار شود.
علاوه بر این، کمیته انضباطی فیفا به این نتیجه رسیده است که لغو مسابقه ناشی از چندین نقص طرفین درگیر در قبال مسئولیت ها و یا تعهدات مربوطه خود در ارتباط با موارد قبلی است.

به این ترتیب کمیته انضباطی فیفا نیز تصمیم گرفت:
۱- به فدراسیون فوتبال برزیل برای پرداخت جریمه ۵۰۰۰۰۰ فرانک فرانک در ارتباط با تخلفات مربوط به نظم و امنیت دستور دهد.
۲- به فدراسیون فوتبال آرژانتین به پرداخت جریمه ۲۰۰۰۰۰ فرانک فرانک به سبب عدم رعایت تعهدات خود در ارتباط با نظم و امنیت، آماده سازی و شرکت در مسابقه دستور دهد.
۳- به فدراسیون فوتبال برزیل و اتحادیه فوتبال آرژانتین دستور دهد که هر یک ۵۰۰۰۰ فرانک فرانک جریمه در نتیجه لغو مسابقه بپردازند.
۴- تعلیق بازیکنان آرژانتینی، امیلیانو بوئندیا، امیلیانو مارتینز، جیووانی لو سلسو و کریستیان رومرو برای دو بازی به سبب عدم رعایت پروتکل بازی بین المللی در نظر گرفته شد.


منبع:

1400/11/26
11:19:53
5.0 / 5
845
تگهای خبر: امنیت , سایت , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا