عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خبر داد:

اختصاص بخش قابل توجه پاداش صعود به جام جهانی فوتبال به استان ها

اختصاص بخش قابل توجه پاداش صعود به جام جهانی فوتبال به استان ها

ساماس: عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال عنوان نمود بخش قابل توجهی از پاداش صعود به جام جهانی در اختیار استان ها قرار می گیرد.به گزارش ساماس به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان ضمن تبریک به تیم ملی فوتبال و کادر فنی اظهار داشت: تیم ملی فوتبال ایران لقب تیم بدون شکست را گرفته که جا دارد به کادر فنی و بازیکنان پرکار ایران تبریک بگویم. تیم ملی فوتبال احتیاج به حمایت دارد تا در ۷ بهمن با پیروزی در تهران مقابل تیم عراق، صعودش را به جام جهانی جشن بگیرد و برنامه ریزی اصلی خویش را برای حضوری موفق در رقابت های جام جهانی انجام دهیم. بعد از برگزاری همایش رؤسای هیأت های فوتبال استان ها، رئیس فدراسیون فوتبال یکی از مهم ترین اهداف خویش را توسعه فوتبال در استان ها بیان نمود. ماجدی در اینباره اظهار داشت: یکی از اهداف مهم عزیزی خادم، توسعه فوتبال در استانهای سراسر کشور به خصوص استانهای کم برخوردار و محروم است. استان هایی که در لیگ برتر یا دسته اول نماینده ندارند، باید در جریان مسابقات و فوتبال قرار بگیرند. بر همین مبنا باید طرحی داشته باشیم که فوتبال را در استان ها سوق دهیم.
ماجدی افزود: مسابقات در زمان های قدیم به صورت منتخب استان ها برگزار می شد که با راه اندازی رقابت های لیگ فوتبال و لیگ آزادگان، منتخب استان ها دیگر برگزار نشد. قصدمان این است که مسابقات فوتبال را به صورت رقابت های هیأت های استانی راه اندازی نماییم. این رقابت هایی که می خواهد برگزار گردد تداخلی با رقابت های باشگاهی ندارد و حتی می تواند بعنوان مرکز استعدادیابی به حساب آید و مسابقات در لیگ های مختلف مسیر خویش را طی می کند. متولی این امر فدراسیون و استان ها هستند. فعلاً این مورد به صورت کلی است و باید در این خصوص ظرفیت سازی نماییم، جزئیات را بررسی نموده و در آینده ای نزدیک با در دست داشتن برنامه ای دقیق، ایده رئیس فدراسیون فوتبال که همان فوتبال برای همه است را به مرحله اجرا برسیم. همینطور مقرر است یک سوم مسابقات در مراکز استان برگزار گردد و قصد بعدی ما این است تا مسابقات در شهرستان ها برگزار گردد که این مورد در گردهمایی رؤسای هیأت های فوتبال به میزبانی اصفهان تصویب گردید.
وی همینطور از اختصاص مبلغی از پاداش حضور در جام جهانی به هیأت های فوتبال استان ها اطلاع داد و اظهار داشت: مقرر شد تا مبلغ قابل توجهی که از پاداش حضور در جام جهانی است را در اختیار استان ها بگذاریم تا با در دست داشتن امکانات، بتوانند در شرایط مناسب قرار بگیرند. این تفکر رئیس فدراسیون فوتبال ارزشمند و نیکوست. باید از جوان هایی که در استان ها هستند استفاده نماییم تا بتوان در راه رشد و توسعه قرار گرفت.
ماجدی در انتها اظهار داشت: این یک طرح، یک طرح کلی است که باید جز به جز در ارتباط با کیفیت آن با کارشناسان و اعضای مختلف فدراسیون برنامه ریزی نماییم تا در انتهای سال آنرا اجرایی نماییم.


منبع:

1400/10/05
23:16:21
5.0 / 5
783
تگهای خبر: سایت , فوتبال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا