بودجه همبستگی المپیک ایران افزایش پیدا نمی کند

بودجه همبستگی المپیک ایران افزایش پیدا نمی کند

مسئول همبستگی کمیته بین المللی المپیک درخواست ایران برای افزایش بودجه همبستگی المپیک را نپذیرفت اما اظهار داشت که بودجه تعیین شده را کامل پرداخت می کند.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، در ادامه نشست های رییس کمیته ملی المپیک ایران با مسئولان کمیته های المپیک کشورها و مدیران ارشد IOC در حاشیه چهلمین مجمع عمومی شورای المپیک آسیا، الیویر نیامکی، مسئول همبستگی کمیته بین المللی المپیک ضمن تقدیر از کارهای خوب ایران در طرح های آموزشی بر پشتیبانی از کارهای همبستگی ایران اصرار کرد.

رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک که برای حضور در نشست هیات اجرائی ومجمع عمومی شورای المپیک آسیا در دوبی به سر می برد، در حاشیه این جلسه با الیویر نیامکی مسئول همبستگی کمیته بین المللی المپیک به گفت و گو پرداخت.

رئیس کمیته ملی الپیک ایران در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری چگونگی دومین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران و انتخاب ۱۵ نفر از طرف ورزشکاران و همین طور معرفی ۴ نفر دیگر برمبنای بخشنامه و در امتداد برابری جنسیتی و اساسنامه، خواهان حمایت بیشتر از سولیداریتی ایران شد.

صالحی امیری اظهار داشت: باتوجه به گستردگی کارهای همبستگی المپیک ایران بدون تردید اگر بودجه بیشتر در اختیار ما باشد فعالیت گسترده تری خواهیم داشت.

در ادامه نیامکی ضمن قدردانی از کارهای همبستگی المپیک ایران و تایید انتخابات کمیسیون ورزشکاران و تعداد اعضای آن اشاره کرد: گزارش کارهای همبستگی کمیته ملی المپیک ایران به دستمان می رسد و فعالیت ها و دوره های گوناگون آموزشی خوبی داشته اید. علاقمند شدم به ایران سفر کنم و از نزدیک کارهای شما را مشاهده کنم. کارهای همبستگی المپیک ایران در این دوره قابل قیاس با گذشته نیست ولی متاسفانه به سبب این که بودجه امسال ما ثابت است نمی توانیم بودجه همبستگی شما را افزایش دهیم ولی قول می دهیم که همان بودجه گذشته شما را بطور کامل پرداخت نماییم.

نیامکی اشاره کرد: جلسات شما با مدیران IOC پیگیری و مطالبات خواسته شده نشان دهنده فعال بودن و حمایت شما از همبستگی المپیک و طرح های آنست و همین موضوع ما را در پشتیبانی از ایران دلگرم تر می کند و اساسا حمایت های ما از شما همچنان ادامه خواهد داشت.
1400/08/30
11:40:18
5.0 / 5
881
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا