جدایی آقاكوچكی از انجمن بسكتبال با ویلچر؛

ممنوعیت فعالیت همزمان بعنوان مربی و مسئول انجمن ورزش معلولان

ممنوعیت فعالیت همزمان بعنوان مربی و مسئول انجمن ورزش معلولان

ساماس: فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان از این پس انتصاب های خودرا برمبنای مصوبه ای در خصوص ممنوعیت حضور همزمان بعنوان سرمربی تیم ملی و مسئول انجمن انجام خواهد داد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، با اتمام بازی های پارالمپیک و برمبنای نتایج به دست آمده در این بازی ها، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان می خواهد تغییراتی در کادر فنی تیم های ملی برخی رشته ها بوجود آورد. دامنه این تغییرات در بعضی رشته ها تا انجمن مربوطه و مسئول آن هم ادامه خواهد داشت.
این تغییرات برمبنای مصوبه هیات رئیسه فدراسیون ورزش های جانبازان ومعلولان در ارتباط با ممنوعیت فعالیت همزمان یک فرد بعنوان سرمربی تیم ملی و مسئول انجمن صورت خواهد گرفت. این مصوبه که تاییدیه کمیته ملی پارالمپیک را هم دارد از این پس یکی از ملاک ها برای جابه جابه جایی ها و انتصاب ها خواهد بود.
بدین ترتیب بسکتبال با ویلچر و پارادوومیدانی همچون رشته هایی خواهند بود که این مصوبه شامل حال شان می شود. در پارادوومیدانی بهمن رضایی فرعی علاوه بر مسئولیت انجمن این رشته، هدایت تیم ملی را هم بر عهده دارد. ملی پوشان پارادوومیدانی زیر نظر این مربی در بازی های پارالمپیک شرکت داشتند.
در بسکتبال با ویلچر هم عباس آقاکوچکی طی ماه های اخیر همزمان سرمربی تیم ملی و سرپرست انجمن بود اما بگفته شروین اسبقیان رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان در امتداد تبعیت از این مصوبه هیات رئیسه به زودی سرپرست جدید انجمن بسکتبال با ویلچر معرفی خواهد شد.
وی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ازاین پس این مصوبه ملاک تمام تصمیم گیری ها در انتصابات و جابه جایی افراد خواهد بود. در مورد پارادوومیدانی بررسی های هنوز ادامه دارد اما در مورد بسکتبال با ویلچر انتخاب مسئول جدید برای انجمن قطعی شده است.
کنار گذاشتن عباس آقاکوچکی از مسئولیت انجمن بسکتبال با ویلچر در حالی در دستور کار فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان قرار گرفته که وی دی ماه سال قبل عهده دار این مسئولیت شد. آقاکوچکی از اسفندماه سال ۹۸ هم هدایت تیم ملی بسکتبال با ویلچر را بر عهده داشت و با این تیم در پارالمپیک توکیو شرکت کرد.


منبع:

1400/07/03
10:00:36
5.0 / 5
797
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا