گیت گاندو و امینت فروشگاه

گیت گاندو و امینت فروشگاه

ساماس: با توجه به اینكه در برخی از فروشگاه ها تعداد مشتریانی كه تردد می‌كنند و برای خرید به فروشگاه مراجعه می نمایند بسیار زیاد است و به همین جهت این فروشنده نمی تواند كنترل چنین فروشگاهی را در دست بگیرد.


با توجه به اینکه در برخی از فروشگاه ها تعداد مشتریانی که تردد می‌کنند و برای خرید به فروشگاه مراجعه می نمایند بسیار زیاد است و به همین جهت این فروشنده نمی تواند کنترل چنین فروشگاهی را در دست بگیرد و گاهی تعداد فروشندگان نیز به چندین نفر می‌رسد اما باز هم به دلیل بزرگ بودن فروشگاه امکان مدیریت و کنترل دقیق وجود ندارد و در همین راستا از گیت  و دزدگیر فروشگاهی استفاده می کنند تا بتوانند از سرقت پیشگیری کرده و ایمنی را برقرار کنند.

کارکرد این سیستمها به نحوی است که بر روی اجناس مختلف و محصوصلاتی که در فروشگاه وجود دارد تگ و لیبل متصل می گردد که به واسطه میدان مغناطیسی که به گیت فروشگاهی در خروجی درب متصل هستند و در این شراط امکان سرقت برای کالاها وجود نخواهد داشت و اگر کالایی بخواهد توسط فردی به صورت غیرمجاز به بیرون برده شود صداهایی به علامت هشدار ایجاد می شود و در نهایت ممانعت از سرقت صورت می گیرد. امروزه بیشترین کاربردی که گیت های فروشگاهی و دزدگیرهای فروشگاهی دارند در فروشگاه های لباس و محصولات آرایشی دیده می‌شود.

استفاده بهینه از گیت فروشگاهی

امروزه برای اینکه به واسطه گیت های فروشگاهی کوشا الکترونیک اکباتان که در فروشگاه های متفاوت نصب می شود امنیت را بالاتر ببرند مهندسین برخی از شرکت‌ها به افرادی که قصد استفاده از گیت فروشگاهی را دارند توصیه هایی را می نمایند که به واسطه آنها عملکرد چنین سیستم های امنیتی افزایش پیدا میکند.

بخشی از مهندسین برای اینکه بهینه سازی مصرف انرژی را انجام بدهند به نوعی دستگاه را تنظیم می‌کند که به صورت خودکار هر ۱۶ ساعت از کار می افتد و برای اینکه دستگاه مجدداً روشن بشود باید سیم آن را از طریق پریز قطع و وصل کرد.

همچنین به شکل استندبای وقتی تنظیمات دستگاه قرار بگیرد در طول عمر دستگاه نیز تاثیرپذیری جدی داشته است. با توجه به اینکه معمولاً میز صندوق در نزدیکی درب فروشگاه نصب می گردد و در مجاورت با گیت فروشگاهی می باشد باید از انباشته شدن تگ ها جلوگیری نمایید چرا که ممکن است در کارکرد گیت ها ایجاد خطا را به وجود بیاورد.

امنیت در فروشگاه با گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی گاندو به دلیل کارکرد خاصی که دارند می توانند امنیت فروشگاه را افزایش بدهند و تا میزان قابل توجهی موجب شوند که در فروشگاه مورد نظر به هیچ عنوان سرقت کالا و محصولات مختلف انجام نگردد. با توجه به آنتن هایی که در درون گیت ها  وجود دارد خروج اجناس از مغازه انجام نمی شود و به سرعت سرقت را به اطلاع مدیران و فروشندگان خواهد رساند.

 اگر که گیت هایی که برای فروشگاه ها نصب می شوند به صورت حرفه ای و اصولی انجام نگردیده باشند قطعاً نمی توانند به بهترین شکل ممکن کارکرد خودشان را اعلام کنند. گیت ها عموماً دارای جنس پلاستیکی می باشند که بر روی لباس ها نصب می گردد و فقط مسئول فروشگاه می تواند این گیت ها را از روی پوشاک جدا کند و برای این کار دستگاه های مخصوصی تعبیه شده است و گیت های دیگری نیز وجود دارند که از نمونه تگ و لیبل ها هستند و دیگر نیازی به جدا کردن آنها پس از فروش محصول وجود ندارد بلکه خنثی سازی این لیبل ها با دستگاه ‌های خاص صورت می گیرد.

 باید در خصوص استحکام گیت ها نیز بدانیم این استحکام به میزان قابل توجهی بالا بوده که هیچ سارقین می‌تواند برای باز کردن آنها اقدام کند و موجب اختلال در کارکرد آنها شود. به این صورت صاحبان فروشگاه با استفاده از گیت های فروشگاهی www.kousha-co.ir می توانند امنیت را در فروشگاه خود بالا ببرند.

1400/04/25
22:25:10
5.0 / 5
1053
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا