محرومیت سنگین سرپرست و سرمربی تیم پاورلیفتینگ كرمانشاه

محرومیت سنگین سرپرست و سرمربی تیم پاورلیفتینگ كرمانشاه

ساماس: کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی بعد از تشکیل جلسه، آرای خودرا درباره متخلفان دور نهایی لیگ پاورلیفتینگ اعلام نمود.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام عصر روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه با حضور تمامی اعضا و حسن کرباسی دبیر فدراسیون تشکیل جلسه داد و در آخر این جلسه، آرای این کمیته صادر شد.
به دنبال شکایت داوران فدراسیون از هادی رستمی، سرپرست تیم پاورلیفتینگ هیات کرمانشاه در خصوص ضرب و شتم، وی به مدت سه سال از حضور در کلیه مسابقات محروم شد و حق گرفتن هیچ نوع سمتی را نیز نخواهد داشت.
علاوه بر این باتوجه به شکایت سعید کاکولکی از جواد جوادی فر مربی تیم پاورلیفتینگ هیأت کرمانشاه و سایر ورزشکاران این تیم، جوادی فر به مدت یک سال از تمامی سمت های رسمی خود در فدراسیون تعلیق گردید و تیم کرمانشاه نیز با ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی مواجه گردید. همین طور از کلیه ورزشکاران این تیم تعهد کتبی گرفته شد.
به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، بعد از انعکاس خبر ضرب و شتم سعید کاکولکی ورزشکار اصفهانی تیم هیات کرمانشاه توسط مربی و دیگر اعضای این تیم در ایسنا که توسط محمود عزیزی ها ناظر کمیته انضباطی فدراسیون در مسابقات پاورلیفتینگ عنوان شد، مراحل پیگیری جدی این مساله توسط کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی در دستور کار قرار گرفت.
همین طور به دنبال شکایت خانم صداقت از یک مربی بدنسازی در خصوص تجویز دارو به فرزند شاکی، این مربی از کلیه سمت های خود در مربیگری تعلیق شد.
لازم به ذکر است که محرم عبدی پور سرپرست کمیته انضباطی درباره شکایت هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان تهران از مجید امانی اشاره کرد: مجید امانی به سبب شکایت هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان تهران یک سال از حضور در مسابقات محروم شد. البته این محرومیت تعلیقی است و در صورت تکرار، حکم اجرا خواهد شد.
لازم به ذکر است که حق اعتراض برای کلیه نفراتی که با محرومیت و تعلیق مواجه گشتند، وجود داشته و آنها می توانند به این رأی اعتراض کنند.
منبع:

1400/04/17
13:14:41
5.0 / 5
1208
تگهای خبر: دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲