سلطانی فر خطاب به ورزشكاران المپیكی

مردم ایران را شاد می كنید

مردم ایران را شاد می كنید

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: رسالت خود می دانیم تا همه گونه همراهی و پشتیبانی را با ملی پوشان کشورمان بخصوص المپین ها داشته باشیم و همه توانمان را بکار ببندیم تا بهترین امکانات و تدارکات مهیا شود و دغدغه ای برای مسابقات نداشته باشید.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی در جمع ملی پوشان کشتی ایران اظهار داشت: میدان المپیک عرصه بسیار مهمی در ورزش است و بهترین های دنیا در آن رقابت می کنند.

وی اظهار نمود: حضور در المپیک و کسب سهمیه این رقابت ها آرزوی ورزشکاران و دستاورد و افتخار بزرگ است که خودش یک مرحله از قهرمانی به حساب می آید.

وزیر ورزش و جوانان خطاب به ملی پوشان کشتی تصریح کرد: در المپیک فارغ از هر نتیجه ای که بگیرید برای ملت ایران قهرمان هستید و همین که مجوز ورود به ایران رقابت ها را دارید خودش دستاورد بزرگی است.

سلطانی فر اظهار داشت: همه قهرمانان آرزو دارند تا در المپیک مدال کسب کنند و برای این هدف، سختی ها و دوری ها از خانواده را به جان خریده اند که بهترین نتیجه را بگیرند و مطمئنا با عنایت خداوند بزرگ و دعای خیر مردم و تلاش همه شما ان شاءالله نتایج خوبی هم کسب می کنید.

وی افرود: وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، همواره در کنار دبیر بوده و هستیم و رسالت خود می دانیم تا همه گونه همراهی و پشتیبانی را داشته باشیم و همه توان مان را بکار ببندیم تا بهرتین امکانات و تدارکات مهیا شود و دغدغه ای برای مسابقات نداشته باشید.

وی افزود: برای مشکلات معیشتی ورزشکاران المپیکی مبالعی را در نظر گرفتیم که ۶ ماه دیگر هم افزوده شد و یک پاداش دیگر هم پیش از اعزام بعنوان پاداش مازاد به ورزشکاران و مربیان آنها پرداخت خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه هر کاری که می توانستیم و در توانمان بوده انجام دادیم، خطاب به ملی پوشان اظهار داشت: استرس را کنار بگذارید و با آرامش به راهتان ادامه دهید و ان شاءالله بهترین نتیجه هم حاصل خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم با پیروزی ورزشکاران ملت می خندند و شاد می شوند اضافه کرد: یقین دارم در المپیک کاری می کنید که دل مردم شاد شود.

سلطانی فر در انتها با تشکر از رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: از علیرضا دبیر که همه زندگی خویش را در این راه گذاشته و در این دو سال دستاوردهای خوبی هم داشته است، تشکر می کنم و امیدوارم نتیجه همه این تلاش ها را در المپیک ببینیم.

اهدای نماد فدراسیون کشتی به وزیر ورزش و جوانان

نماد فدراسیون کشتی توسط توسط غلامرضا محمدی و محمد بنا سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به سلطانی فر اهدا شد.

به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، در حاشیه بازدید وزیر ورزش و جوانان از تمرینات تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی اعزامی به المپیک توکیو، نماد فدراسیون کشتی توسط غلامرضا محمدی و محمد بنا سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به دکتر سلطانی فر اهدا شد.

همچنین در این بازدید محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ضمن تشکر از حضور وزیر ورزش و جوانان در تمرینات تیم ملی کشتی، اظهار داشت: قول داده ایم که برای شادی دل مردم ایران، با همه توان بجنگیم و کم نگذاریم.

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد هم با تشکر از حضور وزیر ورزش و جوانان و زحمات علیرضا دبیر اظهار داشت: در این زمان کارهای جهادی در فدراسیون انجام شده که ماندگار خواهد بود.

وی اضافه کرد: امیدوارم همه این حمایت ها و تلاش ها به یک خاطره خوب در المپیک توکیو ختم شود.

وزیر ورزش و جوانان در جمع ملی پوشان والیبال

امیدوارم تیم ملی والیبال سبب شادی مردم شود

وزیر ورزش و جوانان همینطور با ابراز امیدواری نسبت به نتایج تیم ملی والیبال در المپیک اظهار داشت: امیدوارم تیم ملی والیبال سبب شادی مردم شود و تا روزهای باقی مانده هم هر تدارکی که نیاز است فراهم خواهیم کرد تا متناسب با شان ایران در رقابت های المپیک حضور پیدا کنید.

مسعود سلطانی فر در بازدید از تمرینات تیم ملی والیبال در جمع ملی پوشان ایران اظهار داشت: میدان المپیک مهم ترین آوردگاه ورزش است و بهترین های دنیا در آن رقابت می کنند و همین که جزو ۱۲ تیمی هستید که جواز حضور در این رقابت ها را کسب کردید از دید مردم، مسؤلان و دست اندرکاران قهرمان هستید.

وی با اشاره به اینکه تمامی بازی های تیم ملی والیبال در لیگ ملت های والیبال را دیدم، اظهار داشت: مشخص بود که تیم برنامه داشت و با جوانان که وارد تیم شدند این امکان انجام شد که انتقال نسل در تیم ملی راحتتر و بهتر صورت بگیرد و جوانان نورسیده بتوانند کسب تجربه کنند.

وزیر ورزش و جوانان با تشکر از رئیس فدراسیون والیبال، کادر فنی و اعضای تیم ملی اظهار داشت: یقین دارم با این تلاش ها و همدلی ها بهترین نتیجه را می گیرید.

وی اضافه کرد: به غیر از ۱۲ بازیکن تیم ملی بیشتر از ۱۲ بازیکن دیگر هم بیرون تیم داریم که می توانند پشتیبان تیم ملی باشند.
سلطانی فر اظهار داشت: تلاش ما این بوده تا بهترین شرایط و امکانات را فراهم نماییم تا هیچ دغدغه ای نداشته باشید.

وی افزود: به غیر از کمک ماهیانه به المپین ها یک پاداش دیگر هم پیش از اعزام بعنوان پاداش مازاد به ورزشکاران و مربیان آنها پرداخت خواهیم کرد تا بدون استرس نگرانی و هیچ فکر منفی، فقط برای سربلندی ایران رقابت کنند.

سلطانی فر با ابراز امیدواری نسبت به نتایج تیم ملی والیبال اظهار داشت: امیدوارم تیم ملی والیبال سبب شادی مردم شود و تا روزهای باقی مانده هم هر تدارکی که نیاز است فراهم خواهیم کرد تا متناسب با شان ایران در رقابت های المپیک حضور پیدا کنید.1400/04/16
23:43:58
5.0 / 5
1330
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا