سخنگوی باشگاه ذوب آهن:

بوناچیچ ارزانتر از مربی داخلی بود

بوناچیچ ارزانتر از مربی داخلی بود

سخنگوی باشگاه ذوب آهن ضمن تاكید بر پیروزی قطعی این باشگاه در پرونده شكایت به فیفا، به احتمال انتقال مدافع این تیم به پرسپولیس برای فصل بعد واكنش نشان داد.احمد جمشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پیروزی پرگل تیم فوتبال ذوب آهن مقابل شاهین شهرداری بوشهر با بیان مطلب فوق اظهار داشت: همین نوع بازی توقع ما از تیم است. به بازیکنان ذوب آهن هم گفته بودم که اسم هر یک از شما طوری است که تیم های دیگر از مقابله با شما واهمه دارند و باید در حد نام خود بازی کنید.
وی اضافه کرد: مقابل شهرخودرو بدشانسی آوردیم. در بازی با پیکان بازی خوبی انجام ندادیم و ضعف های فردی همچون دروازه بان سبب شکستمان شد. به همین خاطر لوکا بوناچیچ سرمربی تیم مجبور شد در بازی با شاهین دروازه بان جوان تیم را به بازی بگیرد که عکس العمل های خوبی هم داشت. خوشبختانه ذوب آهن به مسیر بازگشته است و امیدواریم سیر صعودی داشته باشد.
سخنگوی باشگاه ذوب آهن با اشاره به اینکه «میلیچ» و «دارکو بیدوف» مربی و بازیکن خارجی این باشگاه به اصفهان برگشته اند و مقرر است در تمرینات حاضر شوند، درباره سرنوشت «میودراگ رادولوویچ» سرمربی سابق این تیم خاطرنشان کرد: مقدمات شکایت از این مربی به فیفا را انجام داده ایم. به خاطر نوع قراردادی که بسته ایم و تعهدی که از این مربی گرفته بودیم، صد درصد در این پرونده پیروز می شویم.
جمشیدی درباره اینکه رادولوویچ مدعی شده بود تعهدنامه را تحت فشار و از روی اجبار امضا نموده است، خاطرنشان کرد: اگر به اجبار بود که اصلا اجازه خروج به وی را نمی دادیم. خود رادولوویچ پیشنهاد کرد که به کشورش برود و تعهدنامه ای را برای بازگشت مجدد به ایران امضا کند. وی در کمال سلامت و با اختیار این تعهدنامه را امضا کرد و به مونته نگرو بازگشت.
وی در پاسخ به این سوال که چطور باشگاه ذوب آهن سراغ «لوکا بوناچیچ» رفت؟ اظهار داشت: لوکا سابقه زیادی در ایران داشت. مربی داخلی هم مدنظر باشگاه بود ولی در نهایت با بهترین قرارداد، با لوکا به توافق رسیدیم. این قرارداد خیلی خوب است هم از نظر مالی که ارزانتر از مربیان داخلی است و هم از نظر مدت قرارداد. لوکا با قراردادی معادل ۸ - ۹ بازی به ذوب آهن آمد یعنی تا آخر همین فصل. مربیان داخلی هم پیشنهاد سنگین تری داشتند و هم خواستار عقد قراردادی بلندمدت تری بودند.
سخنگوی باشگاه ذوب آهن در مورد آخر قرارداد برخی از بازیکنان این تیم در انتها فصل همچون دانیال اسماعیلی فر و احتمال انتقال وی به پرسپولیس، اظهار داشت: فعلا هیچ چیز معلوم نیست و تصمیمی نداریم. تمرکزمان روی بازی های باقیمانده است.
جمشیدی همینطور از حرکت علیرضا منظمی بازیکن جوان این تیم در بازی با شاهین که منجر به اخراجش از زمین شد انتقاد نمود و اظهار داشت: منظمی نباید با بازیکن حریف درگیر می شد. ذوب آهن باشگاه بزرگی است و جای حاشیه نیست. او نباید احساسی برخورد می کرد. باشگاه به این بازیکن تذکر جدی و شدید می دهد.


منبع:

1399/04/21
15:25:20
5.0 / 5
2104
تگهای خبر: سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا