هفته بیست و پنجم لیگ برتر؛

تساوی استقلال مقابل آلومینیوم

تساوی استقلال مقابل آلومینیوم

به گزارش ساماس دیدار تیم های فوتبال استقلال و آلومینیوم با نتیجه تساوی به پایان رسید تا شاگردان فرهاد مجیدی دو امتیاز تقابل با تیم علیرضا منصوریان را از دست بدهند.به گزارش ساماس به نقل از مهر، تیم های استقلال و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۹: ۵۰ امشب در قالب هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر در اراک به میدان رفتند که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
نیمه دوم این بازی به مراتب باکیفیت تر از نیمه اول بود و دو تیم در چند نوبت تا یک قدمی رسیدن به گل پیش رفتند که درخشش دروازه بان های دو تیم مانع از باز شدن دروازه ها شد.
با این نتیجه تساوی، نوار پیروزی های مجیدی با استقلال قطع شد، اما طلسم شکست ناپذیری آلومینیوم با علیرضا منصوریان شکسته نشد.
ترکیب تیم استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند (از دقیقه ۷۱ متین کریم زاده)، سیاوش یزدانی، محمد نادری، محمد دانشگر (از دقیقه ۴۶ احمد موسوی)، مهدی مهدی پور (از دقیقه ۴۶ فرشید اسماعیلی)، آرش رضاوند، مسعود ریگی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری (از دقیقه ۷۱ ارسلان مطهری).
ترکیب تیم آلومینیوم اراک: حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان زاده، امیرمحمد هوشمند، شاهین توکلی، اسماعیل شریفات (از دقیقه ۷۷ جهانبخش ذبیحی)، پوریا آریاکیا، محمد ایران پوریان (از دقیقه ۶۹ مصطفی احمدی)، سید مهدی حسینی، معین عباسیان (از دقیقه ۸۷ میثم آقایی)، حامد پاکدل (از دقیقه ۷۷ امید سینک) و سعید باقرپسند.

گزارش نیمه نخست
دقیقه ۴: نخستین زنگ خطر را آلومینیوم به صدا در آورد. در این دقیقه حامد پاکدل با استفاده از سرعت بالای خودش از عمق دفاع آبی پوشان فرار کرد و در حالتی تک به تک دروازه استقلال را هدف قرار داد که سید حسین حسینی به صورت دراز کش توپ را مهار کرد.
دقیقه ۱۲: آلومینیوم در این دقیقه هم می توانست به گل برسد که در شلوغی مقابل دروازه استقلال، سعید باقرپسند مهاجم تیم میزبان توپ را از بالای دروازه آبی پوشان به بیرون فرستاد.
دقیقه ۲۵: یکبار دیگر فشار آلومینیوم به خلق یک خطر روی دروازه آبی پوشان منجر گردید که ابتدا ارسال بلند شریفات را حسینی با خروجی مطمئن دفع کرد و در برگشت حامد پاکدل می توانست دروازه استقلال را باز کند که ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه بیرون رفت.
دقیقه ۲۸: یک مرتبه دیگر سید حسین حسینی با خروج خوب ناجی دروازه تیمش شد و اجازه نداد ارسال بلند اراکی که حاصل یک ضربه ایستگاهی بود روی دروازه تیمش ایجاد خطر کند.
دقیقه ۳۰: مهدی قایدی توانست با حرکات انفرادی اش پشت محوطه جریمه آلومینیوم خطا بگیرد که این ضربه در دقیقه ۳۱ توسط قایدی به شکل خطرناکی زده شد که پورحمیدی با واکنشی زیبا توپ را از گوشه دروازه تیمش راهی کرنر کرد.
در دقایق پایانی این نیمه فشار آلومینیوم قدری بیشتر شد که این فشار ها منجر به گل نشد تا دو تیم در انتها ۴۵ دقیقه اول بدون رد و بدل شدن گل به رختکن بروند.

گزارش نیمه دوم
دقیقه ۴۶: استقلال خیلی زود و با یک ضربه کرنر روی دروازه آلومینیوم خطرناک ظاهر شد که ضربه سر یزدانی را پورحمیدی با واکنشی عالی دفع کرد.
دقیقه ۵۰؛ ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه استقلال بر اثر خطای سیاوش یزدانی شکل گرفت. معین عباسیان به شکلی خطرناک ضربه ای به سمت دروازه استقلال فرستاد که حسینی با واکنشی دیدنی دروازه تیمش را نجات داد.
دقیقه ۵۲؛ یکبار دیگر آلومینیومی ها پشت محوطه جریمه استقلال صاحب ضربه کاشته شدند این دفعه هم عباسیان ضربه خطرناکی را به سمت دروازه استقلال زد که توپ از بالای دروازه استقلال بیرون رفت.
دقیقه ۶۳؛ سید حسین حسینی به اشتباه پاس رو به عقب هم تیمی اش را با دست برداشت و داور بلافاصله در داخل محوطه جریمه استقلال اعلام ضربه آزاد غیر مستقیم کرد؛ که بازیکنان آلومینیوم این موقعیت خوب را با ضربه ای کم دقت از دست دادند.
دقیقه ۶۶؛ آلومینیوم در یک ضد حمله می توانست دروازه استقلال را باز کند که سید حسین حسینی به زیبایی در موقعیتی تک به تک این موقعیت را مهار کرد.
دقیقه ۶۷؛ ضربه محمدم نادری پس از فرار از جناح چپ به دیرک دروازه آلومینیوم برخورد کرد که توپ برگشتی توسط مطهری به گل تبدیل شد، اما این گل توسط داور به علت آفساید مردود اعلام نمود که به نظر می رسید تصمیم داور درست نباشد.
دقیقه ۸۰؛ صحنه ای مشکوک داخل محوطه جریمه آلومینیوم پیش آمد و در این دقیقه مهدی قایدی داخل ۱۸ قدم سرنگون شد که نظر داور ادامه بازی بود.
دقیقه ۸۸؛ استقلال در این دقیقه می توانست با اشتباه مدافعان آلومینیوم به گل برسد که ضربه رو به عقب مدافعان این تیم در حالیکه پورحمیدی هم در قالب قرار نداشت با فاصله خیلی کمی از کنار دیرک دروازه به بیرون رفت تا یک گل به خودی به نام مدافعان تیم میزبان ثبت نشود.
دقیقه ۹۳؛ ضربه سر خطرناک آرمان رمضانی را حسین پورحمیدی با واکنشی زیبا مهار کرد و کمتر از دقیقه بعد سید حسین حسینی ضربه کرنر خطرناک آلومینیوم را که نزدیک بود به صورت مستقیم وارد دروازه شود را مهار کرد.

علیرغم تلاشهای دو تیم، نهایتاً این بازی بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید تا استقلال با امتیاز این بازی ۴۴ امتیازی شده و در رده سوم و آلومینیوم ۳۷ امتیازی شده و در رده چهارم قرار گیرد.

1400/04/10
22:41:47
5.0 / 5
1385
تگهای خبر: فوتبال , كیفیت , هوش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا