از این جا مانده از آن جا رانده

از این جا مانده از آن جا رانده

به گزارش ساماس خطیبی هم نتوانست با مدیریت زنوزی کنار بیاید و مجبور به استعفا از سمتش شد.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، قصه رسول خطیبی و تراکتور برای دومین بار هم به اتمام رسید، این دفعه هم با ناراحتی خطیبی. سرمربی تراکتوری ها به قول کانال رسمی این باشگاه استعفا کرد تا فیروز کریمی بعنوان سرمربی تراکتور تا آخر فصل انتخاب شود؛ اتفاقی که می توانست زودتر رخ دهد اما استعفای نخست خطیبی بعد از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا و حذف مقابل آلومینیوم مورد قبول مدیران تراکتور قرار نگرفت.

رفیق نیمه راه آلومینیومی ها، از این جا مانده و از آن جا رانده شد تا فصلی که می توانست با آلومینیوم برای خطیبی خاطره ساز شود، با تراکتور نابود شد و حالا به احتمال زیاد، سرمربی سابق تراکتور باید تا آخر فصل خانه نشین شود. انتصاب فیروز کریمی، او را به چهارمین مربی فصل تراکتور پس از علیرضا منصوریان، مسعود شجاعی و رسول خطیبی تبدیل کرد و حالا باید دید تکلیف این سرمربی کهنه کار با تراکتور چه خواهد بود.

علی رغم صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا، تراکتور نتوانست نتایج خوبی با خطیبی بگیرد و بعد از حذف از جام حذفی و نتایج ضعیف در لیگ برتر، خطیبی با تراکتوری ها وداع کرد. دوره حضور خطیبی در تراکتور خیلی خوب نبود و حواشی توانست این سرمربی را شکست دهد و خطیبی مجبور به استعفا شد. او بعد از بازگشت از امارات، شجاعی، دژاگه و واسعی را از تیم کنار گذاشت تا به قول خودش مقابل بازیکن سالاری بایستد؛ مقاومتی که خیلی ادامه پیدا نکرد و این سرمربی مجبور به کناره گیری از کارش شد.

این سرمربی به قول باشگاه تراکتور قرار بود همکاری ۵ ساله با باشگاه داشته باشد و از او حمایت شود اما مشخص شد که مالک متمول تراکتور هنوز نمی داند که چه چیزی از دل این باشگاه و فوتبال می خواهد.

مشکلات داخلی تراکتور و انتخاب های سلیقه ای مدیرعامل، دو، سه سالی است که سبب شده قرمزهای تبریز از یک تیم مدعی به تیمی میانه جدولی تبدیل شوند و پرشورها تنها با ناراحتی و عصبانیت پیگیر اخبار این تیم باشند. شاید تغییر مالکیت تراکتور از سپاه عاشورا به بخش خصوصی یا همان محمدرضا زنوزی، عقبگردی در راه نه چندان صاف تراکتور بود؛ تغییری که موفقیت را از تراکتور دور کرد و به نظر می آید تنها قهرمانی که در جام حذفی پارسال و کسب شد، تنها جرقه ای بود که به آتش موفقیت تبدیل نشد. تغییر مدام مدیرعامل و سرمربی و بازیکن سالاری در تراکتور، نشانه هایی از سوء مدیریت زنوزی است که هم سبب شد تا دو سهمیه تبریز در لیگ برتر از بین رود و هم قدرت از یکی از قطب های فوتبال ایران یعنی تراکتور گرفته شود. شاید بهتر است مالکیت متمول قرمزها فوتبال را بی خیال شود و به تجارت بپردازد چونکه این فوتبال نه برای او آب و نان داشته و نه برای تراکتور و هوادارانش موفقیت.
1400/04/08
12:32:47
5.0 / 5
1307
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲