سیدحسین حسینی:

همیشه مدیریت استقلال مشكل دارد

همیشه مدیریت استقلال مشكل دارد

به گزارش ساماس کاپیتان تیم استقلال اظهار داشت: چرا در این چند سال گذشته همیشه مدیریت استقلال مشکل داشته و نمی تواند امکاناتی در حد نام این تیم فراهم آورد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، سید حسین حسینی پس از پیروزی آبی پوشان مقابل شهر خودرو عنوان کرد: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. در هفته گذشته از نظر روحی روانی شرایط خوبی نداشتیم و مشکلات زیادی داشتیم. آنطور که باید برای برای این بازی آماده نبودیم. شهرخودرو هم تیم خوبی بود و خدا را شکر که در این بازی برنده شدیم.
حسینی در ادامه بیان داشت: درباره مشکلات تیم باید بگویم در این چند سال اینقدر گفتیم و درباره مشکلات صحبت کردیم خودمان خسته شدیم. شما زمین تمرین و امکانات ما را ببینید که اصلاً در حد نام استقلال نیست. نمی دانم چرا در این چند سال گذشته استقلال از نظر مدیریتی به مشکل خورده. نمی خواهم از مددی یا فرد دیگری نام بیاورم و تنها این سوال را مطرح می کنم که چرا در این چند سال گذشته هر فردی مدیرعامل استقلال شده تیم این طور به مشکل خورده است؟
کاپیتان آبی پوشان خاطرنشان کرد: برخی از بچه ها ۳۰ و بعضی ها ۵۰ درصد گرفتند. سالهای گذشته هیچگاه تا این حد مشکل نداشتیم و در این فصل مشکلات ما در حد فاجعه بوده و بازیکنان جوان ما دنبال قرض و کارت به کارت هستند تا مشکل شان را حل کنند. تیم بزرگی مثل استقلال که این همه هوادار دارد و می تواند در آسیا عرض اندام کند حیف است و نباید در حقش اجحاف شود.
وی اضافه کرد: ما چیز زیادی نمی خواهیم، مبلغ قرارداد و یک زمین تمرین تنها خواسته ماست. چند وقت دیگر با الهلال بازی داریم و اگر آنها امکانات ما را ببینید خنده شان می گیرد. اگر قرار باشد در زمین با الهلال بازی نماییم باید شرایطمان برابر باشد.
حسینی خاطرنشان کرد: یک زمان می گفتند فوتبالیست ها پولکی هستند اما ما شغل مان همین است و تا یک سنی می توانیم پول در بیاوریم و روی این پول ها حساب کرده ایم. مرادمند هم برای چکی که داده بود روی مبلغ قراردادش حساب کرده بود. دلم برای بازیکنان جوان می سوزد که دنبال دو سه تومان هستند.

1400/03/31
23:01:28
5.0 / 5
1058
تگهای خبر: فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا