نظری:

تصویب كردیم گابریل پین به استقلال اضافه شود

تصویب كردیم گابریل پین به استقلال اضافه شود

سخنگوی باشگاه استقلال می گوید هیات مدیره این باشگاه تصویب کرده مربی ایتالیایی به ایران بیایید.


به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، حجت نظری درباره آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار نمود: امروز هیات مدیره تصویب کرد آقای گابریل پین به ایران بیایند و به ما اضافه بشوند و قرار شد زحمت فصل جاری را آقای مهندس نامداری متحمل بشوند و برای فصل آینده، با شرایطی که با آقای مجیدی توافق کردیم ایشان در باشگاه حضور خواهند داشت.
وی درباره اختلافات هیات مدیره استقلال با احمد مددی مدیرعامل این باشگاه هم اظهار داشت: آن چیزی که الان برای ما مهمست شرایط باشگاه و اوضاعی که با آن موجه است. مشکلات همیشه بوده و الان هم هست. یکی از جدی ترین از موضوعات بحث معوقات بازیکنان است و امروز هم درباره آن تصمیم گرفتیم و خیلی زود اتفاقاتی دراین زمینه رخ خواهد داد. تمرکز ما روی حل مشکلات است و امیدوارم با همدلی این مشکلات را حل نماییم. همه با هم تلاش می نماییم و آقای مدیرعامل هم تلاش می کنند و امیدواریم در بازی های پیش رو خصوصاً بازی با پرسپولیس در جام حذفی با نتیجه خوبی از زمین خارج شویم.
او همین طور درباره مشکلات اعلام شده از طرف فرهاد مجیدی هم اظهار داشت: مهم ترین دغدغه آقای مجیدی مطالبات بازیکنان بود و بحث دستیاری بود که به نتیجه رسیدیم و نکته دیگر بازیکنانی هستند که مجیدی برای فصل آینده مد نظر دارند. قرار شد برای فهرست بازیکنان مهندس عبدیان به نمایندگی از هیات مدیره با مجیدی جلسه داشته باشند و تمام اقدامات بعدی انجام بشود.
سخنگوی باشگاه استقلال در ادامه درباره وضعیت قراردادی دیاباته و میلیچ هم اظهار داشت: موضوع معوقات بازیکنان خیلی زود تعیین تکلیف خواهد شد و درحال تامین منابع هستیم اما درباره این که کدام بازیکنان از تیم جدا می شوند و کدام بازیکن قراردادش تمدید می شود، مقرر است آقای عبدیان با آقای مجیدی صحبت کنند و کار را پیش ببرند. هر بازیکنی ایشان بخواهند در استقلال بماند اساسا قراردادش تمدید می شود و هر بازیکنی نخواهند از جمع ما جدا می شود. البته هنوز لیستی ارائه نشده است. درباره پرداخت معوقات تفاوتی بین بازیکن خارجی و داخلی نداریم.
نظری همین طور درباره وضعیت مدیریت آکادمی باشگاه استقلال هم اظهار داشت: با هماهنگی هیات مدیره کارها پیش خواهد رفت اما این که چه اتفاقی رخ خواهد داد، در جلسه بعدی تعیین تکلیف خواهد شد. بی شک برای ما وضعیت بازیکنان پایه مهمست و یکی از برنامه های ما این است از ظرفیت آقای گابریل پین در این عرصه استفاده نمائیم. مطمئنا در تیم های پایه بازیکنانی آمدند و رفتند همه تلاش ما بر این است که بتوانیم از ظرفیت خود به خوبی استفاده نمائیم و بازیکنان توانمند را حفظ نماییم.
او درباره حضورش در ستاد انتخاباتی یک نامزد هم اظهار داشت: شرکت در انتخابات وظیفه هر ایرانی است و هر ایرانی می تواند برمبنای اعتقادات و باروهایی که دارد کاندیدای مورد نظر خودرا انتخاب نماید و این مساله ارتباطی با گراییش ورزشی افراد ندارد و ارتباطی هم با کار باشگاه ندارد.
او در آخر درباره کیفیت زمین تمرین تیم فوتبال استقلال هم اظهار داشت: درباره این مساله برنامه ریزی انجام شده تا استقلال زمین اخصاصی خودرا داشته باشد و امیدواریم در فصل آینده دیگر این مشکل وجود نداشته باشد. قرارداد کمک مرحوم حاجی هم در حال فسخ است.1400/03/24
10:00:19
5.0 / 5
974
تگهای خبر: شركت , فوتبال , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا