مهاجم سابق تیم ملی فوتبال:

كامبوج در حد یك حریف تمرینی خوب بود

كامبوج در حد یك حریف تمرینی خوب بود

کارشناس فوتبال اظهار داشت: به لحاظ فوتبالی و روحی تیم ملی ایران برتری خوبی نسبت به عراق دارد و در شکست دادن این تیم در بازی آخر تردید ندارم.به گزارش ساماس به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی برابر هنگ کنگ و بحرین، توانست کامبوج را هم در کشور بحرین شکست داده تا با این نتایج تا حدودی نتایج مرحله رفت این بازی ها جبران شده و امیدواری به صعود از مرحله گروهی افزایش یابد.
عباس سرخاب مهاجم سابق تیم ملی فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به این پیروزی عنوان کرد: درباره مسائل فنی بازی با کامبوج نمی گردد خیلی صحبت کرد چون کامبوج عملاً حرفی برای گفتن مقابل فوتبال ایران ندارد. تیم هایی مثل کامبوج صرفا جهت تجربه اندوزی مقابل تیم های بزرگی مثل ایران قرار می گیرند.
این پیشکسوت افزود: به عقیده من این بازی بیشتر به یک بازی تدارکاتی و یک پیش بازی خوب پیش از عراق شبیه بود. شاید حتی اگر خود سرمربی تیم ملی ایران هم قصد داشت یک بازی تدارکاتی برای تیمش تدارک ببیند، نمی توانست چنین بازی تدارکاتی خوبی را برای تیمش در نظر بگیرد.
کارشناس فوتبال تصریح کرد: امروز به جایی رسیدیم که باید در دیداری مرگ و زندگی برابر بهترین تیم این گروه به میدان برویم. به شخصه عراق را تیمی خیلی خوب می دانم، اما از هر زاویه ای به مقایسه دو تیم ایران و عراق بپردازم، ایران را برتر می دانم.
وی افزود: با این که عراق بازیکنان خوبی دارد، اما تیم ایران به لحاظ بازیکن، مسائل تاکتیکی و مسائل روحی-روانی به مراتب برتر از عراق است و شاید تنها در بُعد قدرت بدنی عراقی ها بتوانند از بچه های ما پیشی بگیرند. با همه این اوضاع از نظر من شانس تیم ملی ایران به مراتب بیشتر از عراق است و اگر اتفاق خاصی روی ندهد باید انتظار پیروزی بر این تیم خوب آسیایی را داشته باشیم.
سرخاب ضمن اشاره به استفاده از بعضی از نفراتی که کمتر در بازی های قبلی مورد استفاده قرار گرفتند بیان داشت: نباید به بازیکنان تیم ملی لقب فیکس و ذخیره داد چون همه در یک سطح هستند و این بسته به سلیقه و تفکر مربی دارد که در هر بازی از کدام بازیکنش استفاده نماید. اما از نظر من مهدی قایدی این شایستگی را دارد که در ترکیب ثابت قرار گیرد؛ بخصوص که وحید امیری این مهره اثرگذار تیم ملی را هم به علت مصدومیت از دست داده ایم.


1400/03/23
09:20:05
5.0 / 5
1077
تگهای خبر: زندگی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱