رقابت های فوتبال انتخابی المپیك ناشنوایان ـ كیش

ذوالفقارنسب: رقابت امروز ایران و عراق حكم فینال را دارد

ذوالفقارنسب: رقابت امروز ایران و عراق حكم فینال را دارد

مدیر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان اظهار داشت: رقابت امروز بین فوتبال ناشنوایان ایران و عراق حکم فینال را دارد و هر تیمی به پیروزی برسد، قهرمانی را برای خود در انتخابی المپیک ناشنوایان رقم زده است.


بیژن ذوالفقارنسب در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت تیم ایران در دومین دیدار خود امروز برابر تیم عراق در انتخابی المپیک ناشنوایان اظهار نمود: هر دو تیم از آمادگی خوبی برخوردار می باشند و پیش بینی اینکه کدام تیم امروز پیروز میدان باشد، کار سختی است.
او اظهار داشت: تیم عراق در این دوره از بازیها با بازیکنانی در انتخابی المپیک شرکت کرده است که از لحاظ بدنی و فنی در آمادگی بسیار خوبی قرار دارند و تا به امروز بازیهای خوبی را به معرض نمایش گذاشته است، دیدار امروز ایران و عراق نیز به اعتقاد من حکم فینال را دارد و هر تیمی در این بازی به پیروزی برسد، در حقیقت شانس قهرمانی خودرا در انتخابی المپیک رقم زده است.
مدیر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان در پاسخ به این پرسش که سطح رقابت های فوتبال انتخابی المپیک را به چه صورت ارزیابی می کنید؟ اشاره کرد: به جز ایران، عراق و ازبکستان سایر تیم های شرکت کننده از سطح کیفی بالایی برخوردار نیستند و با آمادگی نسبی در این مسابقات حضور پیدا کرده اند. بطوریکه بنظر می رسد کره جنوبی در این دوره از رقابت ها حتی بین ۴ تیم برتر نیز قرار نگیرد.
وی هم چنین درباره شانس قهرمانی ایران در این دوره از مسابقات، اضافه کرد: ایران، عراق، ازبکستان و به احتمال زیاد تایلند شانس زیادی برای صعود و قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر را دارند، حال اینکه ایران چقدر شانس قهرمانی داشته باشد، بستگی به بازی امروز دارد.
ذوالفقارنسب در آخر ضمن تشکر از تربیت بدنی کیش به خاطر فراهم کردن بهترین امکانات و تجهیزات برای برگزاری رقابت های فوتبال انتخابی المپیک ناشنوایان، اظهار داشت: با حمایت فدراسیون ناشنوایان و همکاری تربیت بدنی کیش شرایط خوبی از نظر تجهیزات و امکانات برای برگزاری رقابت های انتخابی فراهم شده و مشکل خاصی وجود ندارد.1400/03/16
17:10:29
5.0 / 5
1128
تگهای خبر: تجهیزات , شركت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ساماس - یوگا