موضع منفعلانه سازمان لیگ؛

فرافكنی به سبك رئیس كمیته فوتسال

فرافكنی به سبك رئیس كمیته فوتسال

ساماس: جامعه فوتسال درحال از دست دادن یکی از بزرگترین سرمایه هایش است اما رئیس کمیته فوتسال می گوید این بحث یک مبحث غیر اصلی است!به گزارش ساماس به نقل از مهر، سرانجام اولین واکنش رسمی یکی از مسؤلان فدراسیون فوتبال به بحث فروش ساختمان های فوتسال پس از گذشت نزدیک به دو هفته صورت گرفت. مهرداد سراجی عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتبال و رئیس کمیته فوتسال روز گذشته در حاشیه بازدید از تمرین تیم ملی فوتسال به سوالی درباره فروش این ساختمان ها پاسخ داد.
سراجی با اشاره به اینکه بحث فروش ساختمان های فوتسال یک بحث غیر اصلی است، اظهار داشت: «سئوال من این است که چرا یک مبحث غیر اصلی به یک مبحث اصلی تبدیل می شود؟ آیا کمیته فوتسال مسئول فروش این ساختمان است؟ خیر. مسئولیت های کمیته فوتسال مشخص است مانند استعدادیابی و یا رسیدگی به تیم ملی و چیزهای دیگر.»
بحث فروش ساختمان های فوتسال در ایام گذشته مورد انتقاد تعداد زیادی از مربیان و مدیران فوتسالی قرار گرفته است. این ساختمان ها در زمان ریاست سیدرضا افتخاری بر کمیته فوتسال خریداری شد و به دو واحد آپارتمانی گسترش یافت؛ یکی برای سازمان لیگ فوتسال و یکی برای کمیته فوتسال.
فدراسیون فوتبال به دنبال بالا گرفتن مشکلات مالی تصمیم به فروش این ساختمان ها گرفته و حتی کارشناسی قیمت را انجام داده است؛ این در شرایطی است که جامعه فوتسال اعتقاد دارد این دو ساختمان با پول باشگاه ها خریداری شده و متعلق به باشگاه ها است نه فدراسیون فوتبال. در واقع یکی از بزرگترین سرمایه های فوتسال ایران در آستانه فروش قرار گرفته و رئیس کمیته فوتسال می گوید این بحث، یک مبحث غیر اصلی است!
از سوی دیگر، فدراسیون فوتبال مبادرت به انحلال سازمان لیگ فوتسال گرفته است؛ سازمانی که صاحب یکی از دو واحد آپارتمانی و مسئول برگزاری مسابقات لیگ است. هیأت رئیسه این سازمان که باید به دنبال تأمین منافع باشگاه های فوتسال باشد، هیچ واکنشی به انحلال سازمان لیگ و فروش ساختمان ها نداشته است.
طبق تعریف سراجی، کمیته فوتسال مسئول استعدادیابی و رسیدگی به تیم های ملی است اما چرا سازمان لیگ که در واقع هسته آن از باشگاه ها تشکیل شده است، نسبت به این موارد پر اهمیت بی تفاوت است و برایش «موضوع اصلی» نیست؟


منبع:

1400/03/09
10:25:42
5.0 / 5
1184
تگهای خبر: حلال , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا