نتایج نمایندگان تفنگ ایران در مسابقات قهرمانی اروپا

نتایج نمایندگان تفنگ ایران در مسابقات قهرمانی اروپا

ساماس: ملی پوشان تفنگ بادی امروز در بخش msq مسابقات قهرمانی اروپا به رقابت پرداختند.به گزارش ساماس به نقل از ایسنا، مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا از شنبه یکم خرداد به میزبانی اوسیک کرواسی شروع شد. نمایندگان ایران نیز به درخواست الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ و قبول فدراسیون جهانی قرار شد در این مسابقات شرکت نمایند. به سبب این که مسابقات برای ورزشکاران اروپایی است امکان حضور نمایندگان ایران در بخش اصلی مسابقات وجود ندارد و آنها در بخش msq مسابقه می دهند.
در بخش تفنگ بادی زنان و در جدول msq(بدون رتبه و جایگاه) نمایندگان ایران رقابت کردند که آرمینا صادقیان با رکورد ۶۲۹.۸ پس از نماینده هند در ردیف دوم ایستاد. فاطمه کرم زاده با امتیاز ۶۲۸.۷ پس از صادقیان در ردیف سوم ایستاد.
مه لقا جام بزرگ با کسب امتیاز ۶۲۳.۹ و نجمه خدمتی با کسب امتیاز ۶۲۲.۴ در ردیف یازدهم و دوازدهم این مسابقات قرار گرفتند. در این مسابقات ۱۵ ورزشکار حضور داشتند.


در بخش تفنگ بادی مردان نیز مهیار صداقت با رکورد ۶۲۶.۵ در ردیف چهارم و پوریا نوروزیان با امتیاز ۶۲۱.۶ در ردیف هشتم قرار گرفت. در این مسابقات ۱۵ ورزشکار حضور داشتند.


امروز این مسابقات در بخش تپانچه بادی مردان و زنان ادامه دارد.
تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، مه لقا جام بزرگ، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان در بخش تفنگ و جواد فروغی، هانیه رستمیان، گلنوش سبقت اللهی و سجاد پورحسینی در بخش تپانچه در دو گروه هشتم و بیست و یکم اردیبهشت عازم اردوهای تدارکاتی مجارستان و کرواسی شده اند.

منبع:

1400/03/03
20:40:35
5.0 / 5
1026
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ساماس - یوگا