پاكزاد:

وضعیت ركورد كمانداران راضی كننده است

وضعیت ركورد كمانداران راضی كننده است

ساماس: سرمربی تیم ملی ریکرو اظهار داشت: هرچند شرایط سختی برای آماده سازی کمانداران داریم اما رکورد کمانداران راضی کننده است و امید به کسب نتایج خوبی در جام جهانی سوئیس داریم.بهزاد پاکزاد در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم ملی ریکرو جهت شرکت در مرحله دوم جهانی تیروکمان اظهار نمود: مرحله دوم جهانی تیروکمان از ۲۸ اردیبهشت ماه به مدت یک هفته در سوئیس برگزار می گردد و ما جهت شرکت در این مسابقات روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه عازم سوئیس خواهیم شد.

وی افزود: برای آماده سازی تیم برای شرکت در این تورنمنت در شرایط کرونایی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و امیدوار هستیم که بتوانیم به نتایج راضی کننده ای دست پیدا نماییم. به هر صورت کار سختی را بخصوص در قهرمان جهان فرانسه برای کسب سهمیه پیش رو داریم و من امیدوارم بتوانیم با حضور هرچه بهتر در جام جهانی سوئیس با آمادگی خوبی در قهرمان جهان فرانسه شرکت نماییم.

پاکزاد افزود: رکورد کمانداران هم اکنون به شرایط پیش از کرونا رسیده و وضعیت آنها از نظر بدنی و تکنیکی بسیار قابل توجه است و پیشرفت خوبی در این زمان داشته اند.

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه "کمانداران برای حضور موفق در رویدادهای آینده احتیاج به آرامش دارند، " افزود: برای این که بتوانیم در شرایط حال حاضر در رویدادهای جام جهانی سوئیس و قهرمان جهان فرانسه حضور موفقی داشته باشیم باید کمانداران بدون دغدغه و با آرامش بهتر تمرینات خویش را پیگیری کنند تا به نتایج خوبی دست پیدا نماییم.

وی درباره وضعیت زهرا نعمتی اظهار نمود: وی هم اکنون برای کسب سهمیه المپیک کنار سایر کمانداران تلاش می کند و شرایط خوبی دارد. من امیدوارم که بتوانیم در بخش بانوان و آقایان به سهمیه انفرادی و تیمی دست پیدا نماییم البته کار سختی است اما برای رسیدن به چنین هدفی از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

پاکزاد تصریح کرد: کرونا مانع بزرگی برای تمرینات بانوان بود و متاسفانه از زمان شیوع کرونا بانوان کماندار فضای مناسبی به جز سایت تیروکمان برای تمرین نداشتند و همین مسئله سبب افت رکورد آنها شده بود اما هم اکنون با حمایت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون ها توانستیم با وجود محدودیت های کرونایی اردوها را به صورت مرتب برگزار نماییم و وضعیت رکوردها رو به بهبودی است.

سرمربی تیم ملی ریکرو در انتها اظهار نمود: امیدوارم با حمایت های صورت گرفته از جانب وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به نتایج خوبی دست پیدا نماییم و از مسابقات جام جهانی سوئیس و قهرمان جهان فرانسه با دست پر بازگردیم.
1400/02/21
10:37:26
5.0 / 5
1043
تگهای خبر: سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲