قرنطینه سبب اختلاف نظر در پرسپولیس شد

قرنطینه سبب اختلاف نظر در پرسپولیس شد

به گزارش ساماس قرنطینه کاروان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازگشت از کشور هند سبب اختلاف نظر بین مسؤلان باشگاه شد.به گزارش ساماس به نقل از مهر، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس بامداد جمعه گذشته از کشور هند وارد ایران شد تا طبق دستور وزارت بهداشت قرنطینه یک هفته ای را در هتل آکادمی پشت سر گذاشته و سپس مجوز حضور کنار خانواده های خود و ادامه رقابت های لیگ برتر را به دست آورد.
این تیم در حالی قرنطینه است که یحیی گل محمدی سرمربی و افشین پیروانی سرپرست تیم نسبت به اجرای آن و همینطور برنامه ریزی سازمان لیگ اعتراض دارند.
سرخپوشان پایتخت جمعه هفته جاری باید در اصفهان به مصاف سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر بروند. این در شرایطی است که پرسپولیس تا این روز باید در قرنطینه باشد و تنها اجازه تمرین دارد.
یحیی گل محمدی در ابتدا شرایط قرنطینه را پذیرفت و به همراه سایر اعضای تیم از تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش تمکین کرد اما عدم اعلام تعویق زمان مسابقه با سپاهان اصفهان سبب شد تا سرمربی پرسپولیس خواستار اتمام قرنطینه شود.
گل محمدی تمرین نکردن پرسپولیس و شرایط روحی بازیکنان این تیم را برای دیدار با سپاهان نامناسب می داند اما جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه همچنان خواستار حفظ قرنطینه از جانب این تیم است.
مدیرعامل پرسپولیس به گل محمدی وعده حتمی تغییر زمان بازی با سپاهان را داده است تا کاروان این تیم بعد از خروج از قرنطینه فرصت دیدار با خانواده خود و سفر به اصفهان را پیدا کند.
اختلاف نظر گل محمدی با مدیران باشگاه برای ماندن در قرنطینه ادامه دارد تا تکلیف دیدار این تیم با سپاهان مشخص شود.

1400/02/13
10:39:52
5.0 / 5
1279
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساماس - یوگا