ایمیل كمیته برگزاری بازی ها به ایران

دختر ركابزن ایران شانس سهمیه المپیك دارد

دختر ركابزن ایران شانس سهمیه المپیك دارد

ساماس: کمیته برگزاری بازی های المپیک توکیو به کمیته ملی المپیک اعلام نموده است که فرانک پرتو برای کسب سهمیه دوچرخه سواری کوهستان شانس دارد و باید او را ثبت نام کنند.فرانک پرتوآذر در گفتگو با ایسنا در باره احتمال حضور در المپیک توکیو نیز اظهار داشت: ژاپن در ایمیلی به کمیته ملی المپیک ایران اطلاع داد که من شانس کسب سهمیه المپیک توکیو را دارم و کمیته ملی المپیک ایران من را نیز ثبت نام کند. بدین جهت تمام مدارک مورد نیاز را در اختیار فدراسیون و کمیته ملی المپیک قرار دادم. کاری که از دست من بر می آید تلاش و تمرین است امیدوارم به این آرزوی بزرگ یعنی حضور در المپیک برسم، البته حتی اگر در المپیک توکیو نباشم بیش از دو سال است که برای حضور در المپیک ۲۰۲۴ دور خیز کرده ام و به آن خواهم رسید.
پرتوآذر در مورد دریافت ویزای سفر به اروپا برای برگزاری اردو و حضور در مسابقات بیان کرد: برای دریافت ویزای خود بیش از چهار سفر از شیراز به تهران داشتم در نهایت با همکاری سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری روادید اروپا را جهت حضور در رقابتهای آماده سازی و برگزاری اردو با مربی آلمانی خود دریافت کردم.
او افزود: باتوجه به برنامه ریزی های انجام شده توسط مربی شخصی ام و همین طور هماهنگی با آقای داوری سرپرست فدراسیون، از دی ماه سال ۱۳۹۹ برنامه مسابقات خودرا تقدیم فدراسیون کردم و در امتداد کسب مدال بازیهای آسیایی ۲۰۲۲، قهرمانی آسیایی ۲۰۲۱ و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ برنامه ای را تدوین کرده ام. باتوجه به دوری یکساله از میادین، نخستین رقابت فصل من در ترکیه بود که موفق به حضور در این رقابتها شدم. بعد از اختتام مسابقات ترکیه، باتوجه به دریافت مجوز از شورای برون مرزی و با همکاری با فدراسیون دوچرخه سواری موفق شدم روادید اروپا را دریافت کنم.
رکابزن ملی پوش ایران در مورد تامین هزینه های مالی تمرینات و حضور در مسابقات نیز اظهار داشت: من مدت ها است که زیر نظر مربی شخصی خودم که اهل کشور آلمان هستن تمرین می کنم و تمام هزینه ها را بصورت شخصی می پردازم. از مرداد سال ۹۸ تا کنون، حدود ۲۶ میلیون تومان از فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان فارس دریافت کرده ام. همین طور مبلغی بیش از ۲۵ میلیون تومان بابت مسابقات ترکیه و بیش از ۱۸ هزار یورو بابت هزینه مربی، مکمل و تجهیزات هزینه کرده ام. در آخرین صحبتی که با آقای داوری داشتم، با نگاهی حمایت گرایانه به من اعلام نمود جهت حضور در اروپا کمکم می کند و امیدوارم وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و اداره ورزش و جوانان استان فارس هم کمک هایی داشته باشند. بدون شک در صورتیکه حمایت های مسئولان نباشد چرخ دوچرخه هایم به سختی خواهند چرخید.
وی در مورد برنامه های خود در اروپا اشاره کرد: من نخستین مدال آور تاریخ دوچرخه سواری بانوان ایران در آسیا، پرافتخارترین بانوی دوچرخه سوار ایران و دارنده آخرین و تنها مدال آسیایی سال ۲۰۲۰ دوچرخه سواری ایران هستم. اما حالا دو هدف بزرگ یعنی کسب مدال بازیهای آسیایی و حضور در المپیک ۲۰۲۴ را در پیش گرفته ام و در این راه، سخت تلاش خواهم کرد. در امتداد دستیابی به اهدافم دو اردو دراروپا در سال ۱۴۰۰ برنامه ریزی کرده ام که در مرحله اول، روز یکشنبه به کشور سوئیس سفر خواهم کرد و در این سفر ۴۰ روزه در چهار رویداد کشورهای مختلف در صورت امکان شرکت می کنم. در طول این مدت نیز زیر نظر مستقیم مربی خودم که مربی چندین ورزشکار از ۲۰ کشوراول دنیا نیز هست، تمرین می کنم.
پرتوآذر در آخر اظهار داشت: از مردم ایران درخواست دارم برایم دعا کنند و درگذشت پدر مکانسین های تیم های ملی دوچرخه سواری را تسلیت می گویم.
منبع:

1400/02/04
10:23:41
5.0 / 5
1428
تگهای خبر: تجهیزات , شركت , مكمل , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان ساماس
ساماس - یوگا